Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy haverotok azt mondaná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy haverotok azt mondaná, hogy xy-nak tetszel, akkor mit csinálnál? Többet foglalkoznál vele, ha nem tetszik?

Figyelt kérdés
Szóval már voltak jelei, hogy tetszek a srácnak, erre ma a haverja elkezdte mondogatni neki, hogy tetszik nekem. Pedig csak beszélgettünk. Eddig is foglalkozott velem, egy haveri szinten voltunk, de most még órák után ott is maradt velem, és még pár emberrel megvárni az ebéd idő végét. Végig hülyéskedtünk, kedvesen szórakozott velem. Csak azért, mert ilyet mondott neki a haverja? Nem tűnök így túl könnyű esetnek? Nem mintha én mondtam volna neki, hogy tetszik... Úgy tettem, mintha nem is hallottam volna. Szerintetek? 16/L
2011. okt. 13. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, volt többször is, én hagytam őket, mivel nem tetszettek nekem, és amúgy is, ha akar valamit tőlem, akkor majd lép ő...
2011. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, akkor nem foglalkoznék vele se többet, se kevesebbet, mint addig.
2011. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!