Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi aki bejön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki bejön, randiztunk is párszor,járnék is vele, de van szakálla ami nem jön be, hogy vehetném rá h mindig megborotválkozzon? Fiúk, ti megtennétek ezt egy lányért?

Figyelt kérdés
21L
2021. máj. 16. 22:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem tenném meg, mert ha ezen a külsőségen múlik, akkor ott nem valódi a kapcsolódás.
2021. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Én is épp ezen hezitálok… én jobban szeretem a borostát, ő neki már kicsit hosszabb, de nem akarok én sem “szakállt”, mi is most kezdtünk talalkozgatni… 3 randin vagyunk túl, holnap lesz a 4. Este… és valahogy akkor tervezem megmondani neki…. :D


Én erre gondoltam, de közben “ciki” (?) nekem ilyet mondani, mert hàt most ezt hogy mondja meg az ember…. :D


Szóval majd ha csókra kerül a sor… megmondom neki, hogy amúgy hogy szokott borotválkozni, mert ez engem “bök” és pl jobban szeretem, ha mondjuk borosta van, de így is tetszik, csak az mégjobban bejön.


Vagy valami szép megfogalmazás kene…. Mert nálunk is alakul a kapcsolat… de na :D


Amúgy szerintem ha fontos vagy neki, megteszi… szerintem saját magának úgy is tetszik majd, hisz neked akar tetszeni :)

2021. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Te levágatnád a hajad rövidre a kedvéért?
2021. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

Hát borostát mindenképpen hagynék, mert irtó hülyén nézek ki csupasz pofával, és rosszul is érzem magam úgy. De hosszúra nem hagynám ha Őt zavarná.


Mondjuk hajnyíróval olyan 2-3 milisre vágnám, de rendesen csupaszra nem borotválkoznék senki kedvéért.

2021. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

#2-es: majd megírod, mi volt? Remélem jól alakul☺️

#3: szerintem az nem ugyanaz :/

2021. máj. 16. 22:16
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
#5 de mert ugyanilyen beleavatkozás a másik külsejébe. ha enged valaki ha ellenáll már nem lesz ugyanaz az egész. szerintem ilyet nem kéne felhozni. hagy legyen mindenki az aki.
2021. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Férfiként mondom: semmi sem lelombozóbb, mint amikor már ismerkedéskor meg akarnak változtatni. “Jó lennél, ha…”

Ezt felejtsétek el, nem így kell ismerkedni. Ha nem tetszik ahogy van, az rendben, de ne akard megváltoztatni. Akkor inkább érdemes mást keresni. Anno a huszonèves lányok ezzel vágták el magukat nálam, mikor mèg szóba jöhettek nálam. Több ilyen élményem is volt és borzasztóan frusztrált.

Gondoltam nem árt, ha a témàban tapasztalt férfi véleményét is látjátok.


30/F

2021. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
7-esnek nagyon igaza van!
2021. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%

Igen, megírom majd!

Nálam a fiú volt borostás is kepek alapján, néha meghagyja kicsit hosszabbra, de én úgy szeretném neki kifejezni, hogy így is tetszik, de úgy mégjobban!

Ha meg nem, akkor nem. Nem ezen múlik :)

2021. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
#7-es: és ha a nő ezt akkor hozza fel, ha már kapcsolatban vannak, mennyiben más? Szerintem ez egy “kis” áldozat lenne az ő részéről ☺️☺️
2021. máj. 16. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!