Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan fiatal lányok akiknek bejön a klasszikus falusi életvitel?

Figyelt kérdés

fűnyírás, kerti munkák, veteményes, vegyes tüzelésű kazán, fahasogatás, szénhordás, hasonló nyalánkságok.

nyáron ősszel gyümölcsszedés, pálinkafőzetés.

de tervezek jószágokat is venni, nyulakat, csirkéket, kecskét (bio fűnyírónak tervezem)


A nőtől elvárnám hogy otthonosan mozogjon a konyhában. A férfi munkákat inkább én csinálnám, de jól esne ha besegítene ebben abban. Pl. nyulat vágni, vagy gyújtóst hordani.


hát nyilván nem egy királykisasszonynak való ez aki csak a pasija újépítésű lakásában napozik az erkélyen.


F/30


2020. dec. 11. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Lekéstél a gazda társkeresőről.

Bár sanda gyanúm te azok közé a milliomosok közé nem fértél volna be.

24L

2020. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Haha
2020. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem lenne neked pénzed ilyesmire. Pláne nem a 0-ról.

Egyébként csak hogy normális választ is adjak, nagyon kevés. A szüleim hasonló módon élnek, és nyugdíjas korukra teljesen lerokkantak. Anyum minden évben lealább egyszer esik egy hatalmasat az udvaron ahogy megy a pincébe begyújtani a kazánt. Apum tavaly leesett metszés közben az egyik gyümölcsfáról mert szar volt a létra. Hetekig feküdt utána. Állatokat nem tartanék. A legtöbb hangos és büdös. Hát nem, én az ilyenből nem kérek. Legyen egy kis parkosított udvar és kész.

2020. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Két nőt ismerek, akinek ez bejön, mindketten nagyvárosból költöztek falura. Az egyik 45 éves, a másik 60. Mindkettő férjnél van. Fiatalok között szerintem kisebb esélye van, javaslom esetleg a helyben való párkeresést. Talán nagyobb eséllyel találsz ilyet a már eleve a faludban élő nők között. Vagy a szomszéd faluban. Ahogy akkoriban is szokás volt a párválasztás, mikor az általad preferált életmód volt az általános vidéken. Én köszönöm, nagyon jól elvagyok a férjemmel közösen, mindkettőnk pénzét felhasználva vásárolt lakásban. Faluról származom, de mivel olyan hivatást választottam, ami egyetemi diplomához kötött, eldőlt a dolog, hogy nem fogok falun lakni. Illetve a munka maga nem teszi lehetővé a vidéki életet. Agrár diplomával pl. egész jól el lehet boldogulni falun. Viszont szerintem a falun maradó fiatalok többsége eljár dolgozni egy közeli városba, helyi munkalehetőség híján. Emellett manapság ritkán cseszik el az idejüket a háztájival, nem éri meg. Megélni pedig nagyon nehéz mezőgazdaságból, hacsak nem sok milliós gépparkkal rendelkező vállalkozó vagy. Szóval, ha nem elsősorban a városiak ekézése a célod, hanem valóban a párkeresés, célszerű eldönteni, pontosan milyen életformához keresel partnert. Bár ezt kissé kétlem, különben nem a netet nyomkodva kérdezősködnél bizonytalan merítésű tömegben, hanem kimennél szépen az artézi kúthoz, vagy a templom/kocsma/kisbolt háromszögve és bajszod pödörgetve ott ajánlanád fel a segítségedet a vizes vödör cipelésében a menyecskéknek. Csak mert ez a módszer a hatékony abban a közegben. Ami csak a fantáziában működik, ma már nem úgy néz ki a falusi élet, ahogy te elképzeled. Szóval nem tudom, miért ragadtál a szúlőfaludban, de biztos nem azok a lányok tehetnek róla akik elköltöztek a városba. Dolgozni. Mert ott van munkalehetőség. Nem a pasijuk lakásába.
2020. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem hasogatok gyújtóst, már nem vagyok hajlandó elpakolni a fa után, közben, és begyújtani sem... Volt benne részem igen sokáig.

Nem ölök állatot, légy poloska, szúnyog, ha más nincs ettől még lecsapódik. Plusz állatra hasonlító hústömeget sem bírok feldolgozni, bontani. Ha már csak valami, akkor nincs bajom vele.


Veteményes, termesztés, ugyan kapáltál e már, nem csak két sort, gondoztad e a növényeket. Metszettél e már fát? Tudod e mit mivel lehet ültetni, és hová, vagy azt tudod e, mivel lehet kezelni, ha beteg a növény? Pl peronoszpóra ellen mit csinálsz?

Nem csak kiszórod a magot azt majd leszeded a termést.

Locsoltál e nyáron hordóból, állott, nem jéghideg vízzel, vödörrel, minden nap, amíg nem esett újra, kiadósan?

Takarítottál már nyúlszrt, egyedszámtól függően 2-3naponta, na és csirkeólat?

Ha nagygazda akarsz lenni, akkor rengeteg idő és idő. És 365napos munka, nincs szombat vasárnap, haverok. Rengeteg pénz, pláne kishazánkban... Sok sikert


Van lehetősége az embernek megteremtenie a meleget, az élelmet, úgy, hogy nem rokkan bele.(az egy másik tészta, hogy a termelő oldal nem előre viszi, hanem a nyomorba a bolygót, és egy igazi dolgos parasztlegény mellett lehetek én mindenféle tűzrőlpattant menyecske, minden téren tropára megy az ember)

Na meg a mai parasztlegény inkább csak paraszt...

2020. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Nem lenne neked pénzed ilyesmire. Pláne nem a 0-ról."


A ház már megvan. Nem kerül olyan sokba a jószág sem. Melóhelyem is van.

2020. dec. 11. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden más rendben van az állatölésen kívül. (vegán falusi lány)
2020. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülye suttyó paraszt vagy. Az ilyenektől menekül a normális nő. F/32
2020. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!