Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok minek mentek szórakozóh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berlin kérdése:

Lányok minek mentek szórakozóhelyre, ha csak egymással vagytok hajlandóak táncolni?! Hétvégi példa:/nem csak engem, hanem minden kollégát/ elhesegetett az összes lány a ZP-ben, független attól, hogy 1-2-3-4-en voltak. Csak TÁNCRÓL BESZÉLEK!

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 01:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos, azt már tudod, hogy nem azért, hogy veletek táncoljanak...
2010. aug. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretünk néha csajos bulit tartani annak ellenére, hogy van pasink, vagy csak szimplán nem jöttetek be senkinek. Én pl. ha elmegyek a párom nélkül bulizni, nem táncolok idegenekkel.
2010. aug. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A nem "jöttünk be senkinek"-et azért nem fogadom el emrt direkt kihangsúlyoztam, hogy nem csak rólam, vagy 2-emberről van szó, mi egy 6-fős társaság voltunk (külön próbálkozva), és direkt figyeltem más korunkbelieket (20-30) senkinek nem jött össze. Sőt kiváncsiságból már elnézést érte de nem túl előnyös külsejű lányokhoz is odamentünk de semmi...

És mégegyszer hangsúlyozom, hogy nem letapizási szándékkal...

2010. aug. 24. 01:09
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Húspiac. Ők táncolnak, te nézed. Ennyi... :S

Egyébként ha nem pasizási szándékkal akarnak elmenni szórakozni, akkor ne is menjenek sehova? Nincs a homlokodra tetoválva, hogy: "Nem tapizlak le, nem nyomom le a nyelvem a torkodon, és megerőszakolni sem foglak a buli végén egy közeli bokorban." Legalábbis gondolom nincs. És a lányok valami ilyesfajta viselkedéshez vannak szokva.

2010. aug. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha zp-ben sem megy a csajozás,akkor tényleg komoly a gondod:).

[link]

2010. aug. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az a Mex Celluksz vagy ki a rák az jó fej lehet.
2010. aug. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát egyrészt általában véve a csajok 90%-ának van pasija (még a csúnyábbaknak is), és ha véletlenül nincs, akkor is a helyes pasikkal foglalkoznak főleg, amibe csak néhány srác tartozik bele. Szóval a pasik legtöbbjét nem igazán tartják helyesnek a csajok. (Én lány vagyok, és meg szoktuk vitatni a barátnőimmel a felhozatalt, és ez az általános.)
2010. aug. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezt a külsőre vonatkozó dolgot cáfolnám.Semmit nem jelent,a fellépés számít.Mondjuk az én külsőmmel soha nem volt gond,de akkor is.Az meg,hogy pasija van?A kutyát nem érdekli,ha diszkóba eljött.

Simán csábítottam el egy éjszakára menyasszonyt is:).Boldoggá tettük egymást,két hónap múlva férjhez ment.

[link]

2010. aug. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Bocs, benjibenji, akkor lehet, hogy csak az én barátnőimnél működik az, hogy nagyon finnyásak a pasik külsejére.

Én meg azt cáfolnám, hogy attól, hogy attól, hogy valakinek van pasija, ugyanúgy elmegy a barátnőivel bulizni, anélkül hogy dugási lehetőséget keresne, mert például csak jól érezni akarja magát a haverokkal.

2010. aug. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves 04:19-es, azt írod, hogy a lányok 90%-ának van barátja, utána meg azt, hogy a lányok szerint a pasik alig pár %-a helyes csak... Itt magadnak mondasz ellent, hiszen ezek szerint (amennyiben a nemek arányát 1:1-nek vesszük) a párral rendelkező lányok (90%) nagyrészének neki nem tetsző palija van :)

Ráadásul a tapasztalat is szélsőséges, van olyan haverom aki az egyik buliban 5-6 lánnyal ropja, és ne legyünk prűdek, elcsattan a csók is stb.

Máskor meg senki és semmi nem jön össze, és nem gondolnám, hogy a külseje ilyen szélsőségeket váltana ki :)

Vannak alkalmak amikor az ember azt érzi, ha Brad Pitt lenne sem állnának vele szóba, hiszen az elutasítás nem a személyének szól hanem mindenkinek.

2010. aug. 24. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!