Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működik még az utcán való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik még az utcán való leszólítás??

Figyelt kérdés

Nem szeretem a neten való ismerkedést, csajozást.

Én még a régimódi, személyes találkozókban hiszek.

Működik még az utcán való leszólítás/ismerkedés?

Akár direkt, vagy indirekt módon? 20/F


2021. máj. 19. 07:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
A személyiségi jogok, a GDPR, és hasonlók miatt nem.
2021. máj. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Inkább kávézókba menj, és ahol látványosan egyedül van egy nő menj oda. Sokkal diszkrétebb.
2021. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha jól nézel ki, működik. Ha nem, nem. De ez minden helyszínre igaz.
2021. máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozóhelyen, vagy ha valaki feltűnően ráér, mutatta jelét, hogy szimpatikus vagy, szerintem van értelme személyesen kezdeményezni.
2021. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Mármint úgy, hogy a buszmegállóban letámadsz valakit? Nem, az nem fog menni. De mondjuk ha kutyát sétáltatsz egy parkban úgy igen, mehetsz szórakozni. Ha volt hosszas szemezés, akkor esetleg más helyen is, de csak úgy random, minden előjel nélkül ne menj oda inkább senkihez.
2021. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám szoktak odajönni, de van aki csak megdicsér, míg más kontaktot kér. Nem a leszólítással van a baj, hanem amikor ez egy buszmegállóban történik csomó emberrel körülvéve. Az kicsit kínos. De személyszerint mindig örülök neki, bár nem ismerkedem.:)
2021. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha előtte a másik adta szemernyi jelét is, hogy bejössz neki (hosszan bámult, többször rád pillantott) és ha látod rajta hogy nem siet, rohan. Persze ekkor sem biztos semmi, de legalább már van értelme odamenni.
2021. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőtől függ. Van olyan nő, aki élből elutasítja a vadidegennel, utcán való ismerkedést rossz tapasztalatok miatt vagy mert ő csak baráti körben, barátok ismerőseinek a körében hajlandó, a másik alapos kiismerése után. Van, akinél működik. Nyilván azért alapvető illemszabályokra érdemes odafigyelni:

- ha valaki látványosan siet, ne támadd le, valószínűleg késésben van, és pont nem egy udvarló emberkére lesz plusz 5 perce

- ha épp konkrétan valami mást csinál (telefonál, épp fizet a pénztárnál)

- ha befordul egy kapualjba és addig nem adta jelét, hogy érdekelne, ne menj utána (valószínűleg ott lakik, és nagggyon erősen kukkolós / sztalker / beteg udvarló hatást kelt)

- ha valakin fülhallgató van, csak azért ne kocogtasd a vállát, és még véletlenül sem szedd ki a füléből a fülest csak azért, hogy beszélhess vele, annyira nem fontos

- ne szorítsd a sarokba, ne blokkold az útját (ijesztő / sok zaklató ezzel kezdi)

- ne kezdj el barokkos körmondatokban nyálas dicshimnuszt zengeni - nem is ismered, nagyon fura / cringe dolog

- köszönj, kérdezd meg, nem zavarod-e... ha elutasít, fogadd el, mondd, hogy "értem, ne haragudj" és távozz... ne kezdj el könyörögni, ne kezdd el felszínes ribizni, ne próbáld meggyőzni, ne kezdd el sértegetni

- normális, egyszerű szöveggel menj oda - ne ilyen "jó csöcsöd / segged" jellegűekkel és ne is ilyen 1000éves netes erőltetett viccességekkel ("Szép lábak, mikor nyitnak?", "Elvesztettem a számom, megadnád a tiédet?" és egyéb "gyönyörűségek")

2021. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Alapvetően úgy szoktam odamenni,( ha pl. Piros cipő van rajta)

"Szia, tudom furcsa lehet, hogy csak így leszólítalak,


"bemutatkozás",


Te vagy a legszebb piros cipős lány a környéken és gondoltam semmit sem veszítünk ha idejövök, max feldobjuk egymás napját, mijáratban vagy? ....


És innentől már elindul a beszélgetés ha a másik fél nyitott rá.

2021. máj. 19. 15:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát... ezt a "furcsa lehet"-es részt hanyagolnám, mert a pénzlejmolós meg egyéb gyanús alakok is ilyen szöveggel szoktak jönni.


Inkább az, hogy "Ne haragudj, remélem, nem zavarok nagyon, nagyon csinos vagy, szeretnélek jobban megismerni".


A többi szöveg is nekem egy picit erőltetett, mert kicsit beképzeltnek hangzik, hogy már úgy mész oda, hogy azt sugallod, hogy "hé cica, tudom, hogy feldobom a napod". De azért nem vészes.

2021. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!