Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randik között normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randik között normális, ha azon stresszelek milyen gyakran ír vissza?

Figyelt kérdés

Átmentünk Tinder-ről WhatsApp-ra. Naponta pár üzit váltunk. Hétvégente szoktunk talizni.


Amikor több óra eltelik és nem ír, de közben volt online az mindig stresszel, hogy esetleg már mégse érdeklem.



2021. máj. 19. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem túlságosan rá vagy görcsölve a dologra, próbálj meg kicsit lazábban hozzáállni :)
2021. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Normálisnak normális. Én is szoktam stresszelni, de NEM tesz jót.


Nem segít egyáltalán. Csak abban segít, hogy elcseszd. Jobb ha lenyugodsz és inkább nem nézegeted, hogy online van-e.

Kapcsold ki a telefonod, vagy nem tudom. Nem segít.

2021. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Én is ilyen voltam, nyugi. :-)

Szerencsére azóta nincs ilyen gond, mert összeköltöztünk.

2021. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szokványos de nem normális.
2021. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókkal értek egyet, ne görcsölj ezen. Valószínűleg a lánynak van saját élete, pl egy baráti programon (ami akár órákig, fél napig is tarthat) én sem nyomkodom a telefonomat, simán előfordul hogy hiába van bekapcsolva a net és vagyok online, napi egyszer nézem csak meg az üziket. Ha mondjuk tudom hogy nincs időm egy normálisan megfogalmazott üzire vagy válaszra, akkor nem fogom összecsapni, inkább megvárom amígy van egy nyugodt negyed órám. Ha napokig nem beszéltek, még az sem biztos hogy jelent bármit is, de néhány óra aztán tényleg kutya fsza.
2021. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberej minimum fele ezt csinálja. Szerintem ez az egészséges izgalom része. Ha nagyon zavar akkor abba gondolj bele hogy veled is előfordulhat hogy o line vagy de valakinek nem írsz vissza. Pl ha munkában ebédszünetben megnyitja de menne vissza
2021. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!