Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, hányadik randin nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hányadik randin nem tartjátok könnyűvérűnek a lányt, ha az öletekbe szeretne ülni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Csak ha macska vagy vagy öleb.

Jó lenne beszerezni egy cicafüles hajpántot, hogy értse hányadán álltok.

2021. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
2021. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Mitől "könnyűvérű" valaki? Szerintem akkor, ha nem képes mélyebb, lelki kapcsolat kialakítására, a testi kapcsolatok sokasága után.
2021. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az ölbe ülés az ölelkezés és csókolózás között fekszik intimitás terén.


Első randin gyakori a csók, így ezen logika mentén az ölbe ülés sem tűnik túl gyorsnak első randin.

2021. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőn.
2021. máj. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Nem értem azokat a pasikat, akik könnyűvérűnek tartanak vagy negatívan gondolnak egy olyan lányra, aki elősőre lefekszik velük.

Egyrészt nekik is jó, másrészt meg.... tényleg izgibb meg szexibb, ha manipulálni meg könyörögni meg fűzögetni kell egy nőt, mint az, aki saját akaratából elsőre igent mond?

Um.... a határozott beleegyezés nem menő, mi?

2021. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól függ, hogy együtt maradtok e , hogy hányadik randin szexeltek pl.


Ha a 3. héten fekszetek le, vagy a 4. hónap után akkor is elhagyhat.

2021. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyűvérűnek mondanám azt aki ha kiván akk ki is mutatja. Mutassa ki akár a randi első 5 percétől, ugyis az fog dönteni h jellemre őt keresem-e, utána meg az h milyen vele az intimitás. Mindig is utáltam ha váratnak a szexel csak azért h érdekesebbnek akarjanak tűnni, ezzel pont az ellenkezőjét érték el aztán ment a hiszti h miért nem akarom megdugni.
2021. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 moozygoo ***** válasza:
3
2021. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!