Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha a csaj első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a csaj első randin belemegy a csókba, akkor annak örültök vagy egy kicsit "könnyűvérűség"-nek tartjátok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
én örülök, ha nem megy bele akkor úgy veszem, hogy nem tetszem neki és többet nem keresem.
2011. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez még nem könnyűvérűség sőt számomra természetes hogyha kapcsolatot szeretnék
2011. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem könnyűvérűség, de nem is elvárás. Nálam legalábbis. Az első randi azért elég tág intervallumban mozoghat azt tekitve, hogy mi történik meg és mi nem. Nem szoktam rögtön első randi után most az alapján megítélni valakit, hogy megcsókolt, vagy sem.
2011. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem könnyűvérűség. Néhány esetben tényleg ez határozza meg a folytatást. Én minden haveromnak azt szoktam mondani, hogy ha az első randin nem smárolsz, akkor maradi vagy, ha a másodikon sem, akkor b*zi. Ez alapján joggal mondom azt, hogy abszolút nem könnyűvérűség ez!
2011. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs csók az első (max második) randin akkor valószinűleg nem is lesz belőle semmi. A randi is azért történik meg mert tetszetek egymásnak. Ha a randi során még szimpatikusabbak lesztek akkor egy csók nem a világ.

Első randin mindig megpróbálkozok egy csókkal. Ha nem viszonozza akkor azt jelenti számomra hogy mégse akar velem lenni.

Persze az elhúzódást is lehet úgy csinálni hogy ne annak fogja fel a pasi hogy nem akar semmit a lány.

Nehéz ezt irásban elmagyarázni, de lehet azt érezni hogy érik-e a csók

2011. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem könnyű vérüség, hanem szűzqrvaság.
2011. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!