Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
Nemsokára jön a párom névnapja és szeretném meglepni valami szuper jó élménnyel. Gondolkoztam és végül kitaláltam, hogy befizetném magunkat egy repülős városnézésre. Elég drága, de szerintem nagyon jó lenne és örülne. Sajnos hányós típus ezért nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e. Biztosan tetszene neki, de nem tudom, hogy megfájdulna-e tőle a hasa. Rákérdezni nem szeretnék mert lelőném a poént
2021. máj. 20. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyömbért szereti? Az segít :D


Amúgy megpróbálhatsz óvatosan puhatolózni (pl. mutatsz neki egy légi bemutatós videót - "hú, ezt te meg tudnád csinálni? Az a szaltó talán menne, de a dugóhúzót biztos nem bírná a gyomrom")


Vagy megpróbálhatsz érdeklődni a családtagjainál, barátainál, csak óvatosan, nehogy valaki elszólja magát :D

2021. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hányós, akkor ne.


Én nem vagyok hányós, nekem tetszene az ötlet, feltéve, hogy nem valami horror összeg. Mert azt nem akarnám, hogy egy vagyont költsön rám a barátnőm/feleségem névnapomra.

2021. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én viszonylag hányós vagyok, de egyszer voltam sétarepülésen, imádtam :)
2021. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hányós vagyok, főleg autón meg buszon, a repüléstől semmi bajom. Jó kis ajándék, bár én azért névnapra elég drágának találom. Ez inkább olyan kerek szülinapra való.
2021. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én klausztrofóbiás vagyok és pánikrohamom lesz, ha egy járműről nem tudok akkor leszállni amikor én akarok. :D Szóval én bevennék előtte egy marék Valeriana-t.


Az ötlet egyébként jó, bár névnapra én is drágállom.

2021. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ötlet jó, de ha drága akkor kellemetlenül is elsülhet. Azt hogy hányós, azt meg lehet kockáztatni, de nem tudhatod előre
2021. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem adj neki egy szép, repülős képeslapot (akár saját készítésűt) benne a repülésre szánt összeggel.


Az is elég nagy meglepi, és ha kiderül hogy mégsem bírja, akkor valami másra fordítjátok (legyen B-terved ;) )

2021. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!