Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
Karácsonyra megakarom lepni a páromat egy hógömbbel amibe a közös képünket raknám.Szerintetek jó ajándék vagy találjak ki mást?Szereti a személyes ajándékokat.Mindketten 21 évesek vagyunk.🙂
2020. nov. 27. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene 😊

20/F

2020. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
21 évesen még okés. Mondjuk én egy bérletnek jobban örülnék a barátod helyében, ami korlátlan szexuális szolgáltatásokra jogosítana fel a személyed felé.
2020. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nőként mondom, hogy ez nem jó ötlet. Udvariasan fog mosolyogni, kiteszi a polcra és soha többé rá se néz. Csak porfogó lesz belőle.
2020. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mindig szerettem volna egy hógömböt csak soha nem kaptam senkitől se. Ilyesmit meg nem szokás magadnak venni.



F

2020. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ment a zöld pipa.🙂
2020. nov. 27. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Háát...őszintén ez tökre egyénfüggő, de szerintem ez kicsit lányos ajándék. Mármint szerintem ennek egy lány jobban örülne mint egy srác.

Én inkább valami praktikusat vennék vagy valamit ami kötődik valami hobbijához. De szerintem is ilyem porfogókat felesleges venni.

2020. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
48%
Hát akkor már egérpadot csináltatnék, de nem egy jó ajándék Karácsonyra, persze ti ismeritek egymást.
2020. nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát egy férfi ilyennek biztos hogy nem örül
2020. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!