Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell fizikailag közeledni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell fizikailag közeledni a lányokhoz?

Figyelt kérdés

Adott a mindenki számára ismerős recept: megismerkedem egy lánnyal tinderen, jól elbeszélgetünk, átviszem másik platformra, elejtek egy-két bókot majd elhívom randira. És itt szúrom el, a randin. Nem aggódom túl, soha nincs csönd, mindig tudok témát felhozni, kérdezni, de az érintésekkel bajban vagyok. Első találkozásnál a puszi közben megérintem/megfogom a vállát, felkarját (ha nagyon látom rajta a közeledést, akkor a derekát), de ennyi. Sétálás közben, vagy ha beülünk kávézni, esetleg leülünk egy padra egymás mellé, akkor fogalmam sincs, hogy milyen ürüggyel kellene bárhogy is megérintenem. Félre ne értsetek, nem akarom végig fogdosni, de szerintem a fokozatos fizikai kontaktusok hiányával szúrom el mindig.

Tudom, béna vagyok, ezért kérek tanácsot. Mindkét nem válaszaira kíváncsi lennék, a személyes tapasztalatoknak még jobban örülnék. Előre is köszi a válaszokat!


2021. máj. 25. 19:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Én úgy gondolom hogy nem kéne tapizni már az első randin. Ez rá menőséggre utal, amit a nők 80%-a nem igazán szeret. Ha működik a kémia köztetek és már alakul a kapcsolat, akkor fokozatosan lehet haladni ezekkel a dolgokkal. De sokat számítanak a kérdések is. Ha te szeretnél egy puszit akkor kérdezz úgy is fog rá válaszolni.
2021. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
Hajjj..... szép lehetsz, de okos nem. Mindegyik más használati utasítással bír amit találj ki.
2021. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%

"Első találkozásnál a puszi közben megérintem/megfogom a vállát, felkarját (ha nagyon látom rajta a közeledést, akkor a derekát), de ennyi."

Mi az hogy "ennyi" hát ezt ne már :D Olyan nő vagyok aki tipikusan imádja ha hamar intim területre evezünk, de ez szerintem is nagyon gáz, az jön le, hogy fizikailag birtokolni akarsz mikor alig ismerjük egymást.

Ez után elvágnád magad nálam azonnal, de menjünk azért tovább; ha nem bókoltok egymásnak akkor miről beszéltek? Munka/ilyesmi ugye kilőve, mert azt írásban átrágjátok...

Szerintem ha vonzódtok egymáshoz akkor nem baj ha van csend is, meg nem baj ha hagyod a lányt is beszélni és arra reagálsz amit mond. Ne akard görcsösen irányítani a beszélgetést.

"fogalmam sincs, hogy milyen ürüggyel kellene bárhogy is megérintenem"

Annak kéne ürügynek lennie, hogy szexuálisan vonzódsz hozzá:megfogod a kezét, mélyen a szemébe nézel, csók, stb...

De nagy bajban vagy mert azok a nők akik nem szeretik a tapizást az első pár randin azok sehogy sem szeretik, akik meg szenvedélyesebbek, azok ezt a "véletlenül értem hozzád mint egy tinédzser mert be vagyok szarva és lehet, hogy letagadnám később" dolgot rühellik. Nem vonzó, esetlennek tűnsz tőle.

Jó emmberismerőnek kéne lenni, meg őszintének, és akkor tudod, hogy nem a taktika rossz, hanem csak simán nem egymást keresitek.

A barátzónás hülyeséget meg fejezzük már be, főleg randihelyzetben: itt nincs barátzóna, itt "folytatás" zóna van, meg a "ne keress és hagyj békén" zóna. Az, hogy emberhez méltóan bánik veled és kommunikál veled nem jelenti azt, hogy haverok vagytok.

2021. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!