Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell fizikailag közeledni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell fizikailag közeledni a lányokhoz?

Figyelt kérdés

Adott a mindenki számára ismerős recept: megismerkedem egy lánnyal tinderen, jól elbeszélgetünk, átviszem másik platformra, elejtek egy-két bókot majd elhívom randira. És itt szúrom el, a randin. Nem aggódom túl, soha nincs csönd, mindig tudok témát felhozni, kérdezni, de az érintésekkel bajban vagyok. Első találkozásnál a puszi közben megérintem/megfogom a vállát, felkarját (ha nagyon látom rajta a közeledést, akkor a derekát), de ennyi. Sétálás közben, vagy ha beülünk kávézni, esetleg leülünk egy padra egymás mellé, akkor fogalmam sincs, hogy milyen ürüggyel kellene bárhogy is megérintenem. Félre ne értsetek, nem akarom végig fogdosni, de szerintem a fokozatos fizikai kontaktusok hiányával szúrom el mindig.

Tudom, béna vagyok, ezért kérek tanácsot. Mindkét nem válaszaira kíváncsi lennék, a személyes tapasztalatoknak még jobban örülnék. Előre is köszi a válaszokat!


2021. máj. 25. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Félórás ismeretség után még nem kéne tapizni a lányokat.
2021. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Egyik helyen azt olvasni, hogy ha az első randin nincs csók, akkor az nem is randi, mások szerint pedig még csak hozzá sem kéne érnem 🤷‍♂️

Hol az igazság?

2021. máj. 25. 19:41
 3/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
49%
Minden lánynak/nőnek mások az igényei. Az egyik azért pattint le, mert az első randin le akarod smárolni, netán szexelni is akarnál vele, a másik meg azért dob, mert az első találkozón pont nem csókoltad meg, vagy éppen még csak szexet sem akartál tőle. Nem egyszerű alkalmazkodni, gondolatot olvasni sem tudunk, hogy ki mit szeretne. Nagy általánosságban sajnos elég nagy a rizikófaktora annak, hogy akármit is teszel, az nem fog nekik bejönni, eléggé szűk a nőknél az a keresztmetszet, amin át lehet jutni a második lépésig.
2021. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Személyes tapasztalatom az, hogy aki szimpatikus az élő ismerkedés során is, az tökmindegy, hogy mit csinál, hová nyúlkál, azzal nyilván én is akarom a folytatást. Akivel kiderül, hogy élőben nem olyan a kémia, az lehetőleg ne fogdosson sehol. Szerintem biztos nem az érintésen csúsznak el a dolgok.
2021. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam arra, hogy ez a baj, mert nem vagyok egy két lábon járó bóközön, és ha még hozzá sem érek egyáltalán 1,5 óra alatt, akkor az vagy barátkozásnak tűnik, vagy én látszok töketlennek/félősnek.
2021. máj. 25. 19:52
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hát nem kell ennyire sietni. A lányok szoktak adni jelet, hogy jó úton jársz?
2021. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"és ha még hozzá sem érek egyáltalán 1,5 óra alatt,"


Ne legyél már ennyire ráfüggve a tapizásra!

2021. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ráfüggve. Sőt, örülök neki, hogy nem ezen szúrom el, mert nekem is frusztrálóan korai lenne :D Csak tényleg félek attól, hogy egyből barátzónába kerülök, ha nem adom egyértelmű jelét annak, hogy én mást akarok.
2021. máj. 25. 19:57
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha elhívsz egy lányt kávézni, és nem vagy meleg, akkor egyértelmű, hogy mit szeretnél. Annak meg akinek nem egyértelmű, azzal nincs miről beszélni.
2021. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és szerintem teljesen jogos a kérdésed. De erre nem nagyon van általános szabály, ott helyben úgyis érzed, mennyire van összhang.


Elsőként nyugodtan megérintheted a könyökét/felkarját. Mondjuk amikor "tereled" (pl. bementek/kimentek/irányt változtattok sétálás közben). Az teljesen neutrális testrész, normális ember ezért mérges nem lesz. Aztán ha már jobban elvagytok, összenevetés közben vagy ha megdicséred, nyugodtan megérintheted a hátát is.


Nem kell ezeket túlzásba vinni, de ott rögtön látod, hogy elhúzódik-e vagy örül neki. A többi rész (ölelés, derék meg kéz megérintése) már a következő szint, az már rizikósabb, de azon a ponton már úgyis érezni fogod, szóval ne görcsölj ezen. Normális lány ilyesmiken nem csapja ki a hisztit (azon nyilván igen, ha megfogod a sggét :D).

2021. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!