Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire bevett szokás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bevett szokás a neten, hogy valaki erotikus képet kér x nap beszélgetés után? Normális dolog küldeni vagy sem?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy régebben alapvetően nem küldtem ilyet, mert úgy voltam vele, hogy komoly kapcsolatot keresek. Viszont így mindenki konzervatív apácának tartott. Pl az utóbbi időben meg, mikor már valaki megtetszett és kért ilyesmit, félretettem ezt az elvet és egyszer kétszer előfordult, hogy küldtem olyat, amin nem volt rajta az arcom, de pl többet mutatott. Akkor meg jött ez a szöveg, hogy olyan vagyok, mint a többi csaj. Most egy férfi, minek kér ilyet, ha utána ezt csalódásként éli meg ez az egyik kérdésem? A másik kérdésem még az, hogy mi a jó eljárás? Szerintetek múlhat ezen egy kapcsolat komolysága?

Ez nálam azért is érdekes pl, mert általában nagyon jellemző rám, hogy elhúzom a randikat legalább egy hónapig, míg valakivel lefekszem. Szóval tényleg nem tudom, mi lenne a jó, mert igazából semmi sem az a férfiaknak, ahogy észrevettem...



2021. máj. 27. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ez divat lett, nem kell behódolni. EGyrészt neked ez idegen - nekem is az -, másrészt komolyat keresel, nem szexpartnert. Dehogy kell vadidegennek szexképet küldeni. Aki erőszakos és hajtja, az tuti nem komolyat keres. Le fog lépni. Helyes.
2021. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Sem kérni, sem adni nem normális dolog. Ha rám hallgatsz, nem küldesz senkinek semmilyen képet. Ne kapjanak már meg készen! :)))


Aki normális férfi, nem igényel meztelen képet. A nem normálisak pedig nem érdemelnek belőled többet az alapnál.

2021. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják rad, hogy apáca, meet igy akarják kizsarolni... - Es ahogy latom müködik. Undorito az ilyen
2021. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Érdekled. Ő érdekel? Ha igen, akkor mi a gond. Legfeljebb olyat küldesz, amin az arcod nem látszik.
2021. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem küldenék intim fotót egy idegennek a net másik oldalára. Mit szűr le belőle? Ne már... vagy már első randin a kávézóban libbentsem fel a szoknyámat, ne áruljak zsákbamacskát...?
2021. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen is divat volt, 15 éve társkeresőkön második levélnél már jött a "egész alakos bikinis (vagy anélkül is lehet :P :D ) fotód nincsen?" kérdés miközben a csávóról olyan fotó volt, hogy nagykabátban állt a zuhogó hóesésben egy lámpaoszlop mögött. Ne küldj!!!!!!!!!
2021. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Legtobben meg parkapcsolatban sem engedik az intim fotokat, videokat. Te meg ismeretleneknek kuldozgeted, hogy ne nezzenek apacanak? Biztos minden rendben van veled?
2021. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan, hogy ‘normalis’ vagy nem normalis. bizonyos embereknek, bizonyos korokben normalis, de jellemzoen ok nem komolyan keresnek. ha te komolyat keresel, akkor ne kuldj ilyen kepeket ket nap utan.


en ugy vettem eszre, szandektol fuggetlenul amugyis csak a suttyok kernek ilyet. tehat ha tolem valaki ezt kerne meg randi elott, az jo szuro lenne, hogy azonnal elkoszonjek tole. ja es nagyon messze allok az ‘apacatol’..

2021. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a bunkók szokása. Aki kér, nem kap, aztán hisztizik, az minden másnál is ezt csinálná, az ágyban és azon kívül is. Tojna rá, hogy hol van neked a határ, ha te nem akarsz sugárba hányva mélytorkozni, akkor egy prűd p*csa leszel, hidd el.

Örülj neki, hogy megmutatják a valódi arcukat időben :)


Rengeteg csodás pasi van, keresd meg őket! Tudom hogy sokáig tart, de sokkal jobban megéri :)


N

2021. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy normális!


Aki ilyen azt tíltsd le azonnal inkább mert csak többet akar majd

2021. máj. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!