Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lassan 2 hete egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2 hete egy férfi ismerősömet megkérdeztem, mi lenne ha találkoznánk valamikor "úgy". A pünkösdi hosszú hétvége nem volt jó neki, a következő hétvégét mondta azaz a mostanit. Várjak a válaszára?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Nem akarok írni neki hogy akkor most lesz-e valami, nem akarok nyomulósnak tűnni. Remélem nem felejtette el, azóta néhányszor összefutottunk, de nem aktualizálta a dolgot.
2021. máj. 28. 14:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Két oka lehet.


1. Nem érdekled, próbál udvariasan lepattintani.

2. Retteg a nőktől, nem mer kezdeményezni, annak ellenére, hogy kb. tálcán kínálkozol.


Egyik esetben sem érdemes hajtanod rá szvsz.

2021. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ebből nem nagyon lesz semmi.
2021. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ebből semmi sem lesz
2021. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem amúgy, női megérzés.
2021. máj. 28. 15:23
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én meg férfi megérzést érzek? :D
2021. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Akár ;) Eléggé balfax egy pasi egyébként, régóta tetszettem neki, de nem mert kezdeményezni mert egy környéken lakunk, meg fiatalabb vagyok. Mikor ezt kérdeztem tőle, megölelt, közeledtünk egymáshoz. De akkor is az az érzésem, hogy ebből nem lesz semmi, ha csak szombaton vagy vasárnap nem ír.
2021. máj. 28. 15:27
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként csak hétvégén érsz rá szexelni? :D
2021. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Azert nem minden idosebb faszi ugrik, mert fiatal a csaj. A tetszes meg egy masik dolog, de megdugni se kotelezo mindet, aki tetszik. Ha balfasz is, akkor is reg lecsapott volna, ennel jobban mar csak akkor dobnad oda magad, ha raugranal. Engedd el, nem akar.
2021. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Régebben jártunk már össze. Volt köztünk egy hónapos mosolyszünet, ő is közeledett meg én is. Felbátorodtam és megkérdeztem.... megölelt, magához húzott, ezért jött meg a bátorságom. Én 32 ő 55.
2021. máj. 28. 15:57
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Na, azert ez elegge mashogy festi le a dolgot, leirhattad volna...
2021. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!