Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek mi a véleménye a nyílt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

George34 kérdése:

Kinek mi a véleménye a nyílt utcán, buszmegálló,parkban, stb. megszólínani egy lányt/Nőt ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 19:52
A kérdező szavazást indított:
!!Nagyon félemetes dolog!!😓
Hááát izé nem is tudom...
Nem akadály, imádom ezt csinálni.
Jonny Bravo vagyok! 💪😎
28 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
40%
Reménytelen.
2021. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Ha kúltúráltan teszi,miért nem.
2021. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
50%
Ha jól nézel ki semmi gond, ha szarul, rád fogják hívni a rendőrt, mert sorozatgyilkosnak/zaklatónak/perverznek/szánalmasnak/... fognak gondolni.
2021. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy 20-1 nek fog bejönni, de na, próbálgatni kell, ha sikerült valamennyire megfognod a figyelmét, értsd:. Leáll veled beszélgetni, hívd el kávézni/sütizni garantált a siker..
2021. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőn látod, hogy nem siet sehová, illetve ha előtte hosszabban nézett vagy többször rád pillantott, akkor mehet simán a dolog.
2021. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
Ez KIZÁRÓLAG AZOKNAK VALÓ MŰFAJ, akik jól és használhatóan tudják értelmezni a másik nem-verbális jeleit (testbeszéd, arckifejezések). Így tudni fogják, ki az, aki nyitott az ilyesmire, és ki az, aki nem.
2021. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
17%

3asnak van igaza bőven. Gyerek koromban 4v 5 évesen anya elkűldött a kisboltba 300 méterre, mondta mit vegyek adott pénzt,sima ügy volt.

Ma gyámügyet rá hívnák,engem kipakolnának és még egy pedofilba is botlanék.

Így van ez az ismerkedés terén is ami 20 ève belefért az részben manapság zaklatás. A hölgyekre is több veszély leselkedik.

2021. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%

50 éve simán működött. 20 éve szerencsés esetben, nem nagyvárosias közegben általában működött. Ma csak kisebb településen működik.

Sokkal zárkózottabbak az emberek, mint régebben.

2021. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%
Én soha nem szerettem, bár tény, kb soha nem is volt alkalmas a dolog. Mentem x helyre, fülem bedugva, vagy olvastam, érzem a vállkocogtatást, majd valakiből ömlik a szó én meg csak lesek, hogy mi van. Olyan volt, hogy random beszélgetés alakult ki pl vonaton, mert a cicámmal utaztam és aki velem szembe ült leszállított de a végén nem cseréltünk sem nevet sem telefonszámot. Minden esetre én nem tartom ezt rossz dolognak, simán működhet a dolog, de nem úgy hogy random letámadsz valakit aki mondjuk rád se néz.
2021. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
43%
Ha jól nézel ki, akkor imádni fogják, ha van valakijük, ha nincs. Ha ronda vagy, akkor meg "fúj undorító" és jobb esetben csak kiröhögnek, hogy mégis mit képzelsz magadról, hogy leszólítod őket az utcán.
2021. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!