Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha félek motorozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha félek motorozni? Bevalljam neki vagy mit tegyek? Sokat fogok esni a szemébe?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal akiről már az elején is tudtam, hogy motorozik. Párszor találkoztunk de vagy autóval jött értem vagy én mentem busszal mert még nincs jogsim. Aztán most megkérdezte mi lenne ha motorral mennénk el oda ahova szeretnénk együtt menni randizni. 40 km-t mennénk oda aztán ugyan annyit vissza.

Azt tudni kell, hogy az ex barátnője rendszeresen motorozott vele szóval félek, hogy ez is befolyásolni fogja az ismerkedésünk.

Nekem egy ismerősöm most lesz egy éve, hogy motorbalesetben elhunyt. Egyébként én még sosem motoroztam.

Fiúk ti mit szólnàtok / gondolnàtok?



2021. máj. 30. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes is, mondjon bárki bármit. Örülnék ha elmondaná, és mennék érte autóval.
2021. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Exem volt motor mániás. Eleinte én is féltem, de aztán megtetszett. Szerintem érdemes kipróbálni párszor, hátha neked is megtetszik. Ettől függetlenül el lehet mondani, hogy félsz, így biztos nem fog veled száguldozni. Ha 2-3 alkalom után se érzed, hogy neked való, akkor elmondhatod, hogy kipróbáltad a kedveért de nálad ez nem pálya.
2021. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Mond meg neki az igazat. Viszont akkor lehet, hogy gyalogolni/buszozni fogsz, vagy ha saját autód akkor azzal fogsz közlekedni.


A motoros nem azért motoros, mert "az menő", hanem ők valamiféle szabadságérzetet társítanak ehhez (a jellemük teljesen ehhez igazodik), és többségük nem szereti az autó általi kötöttséget, nyárspolgár életérzést. Ezt a motoros haverjaim mesélik, legtöbbnek van ugyan autója, de nem élvezik a vezetést.


Én is inkább mennék robogóval, mint autóval. Robogóval könnyebben kikerülhetem a számomra kellemetlen szituációkat, és mivel nem állatkodom a motorral, így balesetet sem szenvednék. Ha meg igen, akkor legalább 100% a halál, ami számomra kedvezőbb, mint beszorulni egy roncs-autóba és utána nyaktól lefelé lebénulni vagy ilyesmi + félek is vezetni, mert veszélyesnek érzem.

2021. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem arra kellesz neki, hogy dekorációként ülj mögötte a motoron. Nem fog ezért szakítani.

A legjobb barátnőm se üone fel a férje mögé, ő is fél. De hagyja, hogy a barátaival menjen túrázni. Több, mint tíz éve házasok. Nem ezen múlik.

2021. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális felnőtt embernél nem gáz.
2021. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Béla, én félek motorozni, mert egy ismerősöm nemrég hunyt el motorbalesetben. Mehetünk motorral, de szeretnélek megkérni, hogy ne száguldozz velem."
2021. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nem félek, de utalok motorozni.

Ezen megint mit nem lehet elmondani?

Ha ezért hagy el, akkor jobb is...motorozzon tovább.

De nemhiszen, hogy egy felnőtt értelmes férfi ezért lelépne. Sztm csak gondolta örülnél neki.

N

2021. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Hát én se örülnék, ha a lányomat megkörnyékezné egy motoros. Tőlem motorozhat, ahova akar - a lányom nélkül.
2021. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én motorozok eléggé sokat, de a párom szeret csatlakozni. Pedig amúgy elég neurotikus sok szempontból (volt elég sok pánikrohama meg sokkal fáradékonyabb mentálisan, aktív szenzoros bombázásoktól hamar elfárad). Ennek ellenére szeret motorozni, de én eléggé öreguras motoros vagyok, nem száguldozom, defenzíven vezetek, főleg ha ő jön velem. Itt azt akarom mondani, hogy NAGYON sokat számít a motort vezető emberen, hogy az utasa megszereti vagy megutálja egy életre a motorozást, mindenkinek más a szenzoros élménykeresése, neuroticizmusa, azaz minden emberrel máshogy kell motorozni, de olyan is lehet, hogy valakivel abszolút nem lehet.

És ebben nincs semmi baj. Szerintem nyugodtan elmondhatod neki az aggodalmaid, a félelmeid. Ha intelligens a barátod, ezt fel tudja mérni és belátja. Ha esetleg kipróbáljátok a motorozást, talán lesz annyi esze, hogy felkészít az élményre, elmagyarázza, hogy mi micsoda, mit hogyan kell, mire számíts, majd óvatosan belevisz, nme egyből csutkagázzal próbálja megmutatni, ki a legény a gáton, mert akkor tuti karomnyomok lesznek a combjában és örökre megutáltatja veled a motorozást.

Az én szememben nem esnél sokat, sőt nőnél, mert a félelmeinkről nem mindig könnyű beszélni, de itt is minden ember más. Ennek ellenére persze az is lehet, hogy számára annyira fontos része ez az egyéniségének, hogy ezen nem tudná magát hosszú távon túltenni, mert vannak olyanok, akik pl szeretnek utassal motorozni, hogy végül szakításba torkollna a kapcsolatotok. Előre lehetetlen megmondani. Könnyen lehet, hogy ha okosan csinálja, megszereted a motorozást és rájössz, nem az ördögtől való az se alapvetően.

2021. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!