Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha távol élő férfi ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha távol élő férfi ismerős találkozni szeretne, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Régebben, 13-14 évesen egy sulis kirándulás alkalmával összebarátkoztam egy fiúval(másik osztályba járt), meg is tetszett. Később, még azon a nyáron a barátnőm társaságában elhívtuk egy közös pizzázásra, de nem jött velünk. Aztán írtam is neki, hogy jelentkezzen, ha lenne kedve jönni valamikor (tudom, tudom, utólag visszatekintve rohadt ciki, hogy én hívogattam őt, és azután is “zaklattam” de kis bolond szerelmes 14 éves voltam).

Évek óta nem hallottam felőle, majdhogynem meg is feledkeztem a létezéséről. Viszont most már 20-21 évesek vagyunk, és már fél éve reagálgat a képeimre, írkáltunk is kicsit azóta, majd megkérdezte tőlem, hogy ha hazajön(külföldön lakik), lenne-e kedvem találkozni vele, vagy legalább sétàlni. Nem igazán tudtam erre mit válaszolni, csak annyit írtam, hogy ha a sors úgy hozza. Egyre gyakrabban kezdeményez beszélgetést, megkérdezi hogy vagyok, kérdez az életemről, vagy akár aggódik amiatt, hogy feküdjek le korán a reggeli vizsga miatt. Nem tudom mire vélni, nem tudom eldönteni, hogy szeretne is valamit, vagy csak kedves. Sajnos az utóbbi 1 évben előfordult párszor, hogy valakivel talàlkoztam, aki kiöntötte a szívét már első alkalommal, hogy ő többet akar, de sajnos nem tudtam pozitívan reagálni erre a siettségre, és én különben is csak egy sétára számítottam, így mindenkivel meg kellett szakítanom a kapcsolatot. Van esély arra, hogy tényleg csak egy baráti sétára kell számítani, vagy valami mögöttes tartalma is lehet?


2021. jún. 4. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van esély arra,hogy baráti. Az is lehet hogy szimplán eszébe jutottál. Amit viszont valószínűbbnek tartok hogy inkább puhatolózós, érdeklődős sétálás lenne. És ott kitalálja mit szeretne. Barátkozni, többet, vagy egyiket se
2021. jún. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy odavagy érte, és esélyes, hogy rá tud venni némi alkalmi szexre, mikor itthon van. Esetleg hívhatod barátságnak extrákkal.
2021. jún. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!