Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány barátként gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány barátként gondol rám akkor hivjam el randizni vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha ezt így közvetve vagy közvetlenül kimondta, akkor ne.


Ha viszont neked nagyon bejön, vagy belezúgtál, akkor javaslom a mihamarabbi kapcsolatmegszakítást, hogy ne pazarold rá az idődet feleslegesen. Nagyon sok későbbi fájdalomtól megkíméled magad, és nagyobb eséllyel veszel észre mást, aki viszont szívesen tekintene rád nem csak barátként :)

2020. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor tényleg hagyom inkább a francba mert ki mondta
2020. aug. 11. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem akarsz barátkozni?

Tök normális dolog.

2020. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ő mit hisz, te hogy viszonyulsz hozzá? Mert ha azt látja/gondolja, hogy barátilag, ő is igy fog közeledni.
2020. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
A barátkategória nőknél annyit tesz hogy: meg nem szexuálhatod de ha tepersz akkor kitüntet azzal hogy néha segítséget kér tőled (lecke, fuvar, csapszerelés)
2020. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

3-as, a barátkozás akkor tök normális dolog, ha nem vonzódsz a másikhoz szexuálisan.


Ha igen, de ő nem, akkor onnantól neked elég szar lesz az élet mellette. Gondolj bele: ott van melletted sokat és nem érintheted meg, nem csókolhatod meg. Vagy ami még rosszabb, ha "ölelgetős" a másik: nyakadba ugrik, megsimít, de csak azért, mert mindenkivel így tesz. De csak ennyi. Kinek van erre szüksége??


Az más, ha egyéb érdeked fűződik a barátság fenntartásához. Mondjuk egy adott baráti körön belül vagytok mindketten, akkor persze nem fogsz abból kilépni emiatt. Vagy saját példa: táncpartneremet hívtam el randizni, de nem jött el. Táncot viszont nem akartam feladni, úgyhogy kínkeservesen kivártam, amíg elmúlik a lelkesedésem felé. Nem volt egyszerű, főleg úgy, hogy heti 6-8 órát szorosan egymáshoz simulva töltünk.


Szóval persze nem lehetetlen a dolog, de ha nem muszáj, minek kínozza magát az ilyenekkel bárki??

2020. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó igaz
2020. aug. 12. 09:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szerelmes voltam egy fiú barátomba, de azt mondtam neki h csak barátként tekintek rá, mert szégyeltem az érzéseimet. Nem tudtam ő mit érezhet. N29
2020. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerinted, kérdező, mi változik, ha elhívod randira? A legnagyobb hülyeség lenne. Maradj barátként mellette, és (a tetteiddel) bizonyítsd neki, hogy igazi férfi vagy, aki megér egy misét.
2020. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!