Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mai fiatalok tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai fiatalok tényleg csak online ismerkednek?

Figyelt kérdés

Tényleg igaz hogy a személyesen, régi fajta módon nem ismerkednek?


Pl. mai gimis, egyetemista srácok utcán, szórakozóhelyen nem mennek oda lányokhoz?


A lányok körében is fura lenne ha fiúk személyesen odamennének ismerkedni?



2021. jún. 4. 23:42
A kérdező szavazást indított:
a személyes ismerkedés öreges már, egy fiatal sem csinálja
online és élőben is ugyanolyan arányban
online nagyobbrészt és csak ha minden passzol akkor élőben
minden olyan mint régen, csak kibővültek online lehetőségekkel
annyira nem hogy a fiatal nők már rendőrt hívnak ha valaki leszólítja őket
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Én egyáltalán nem ismerkedek online, de az utcai leszólításnak se vagyok a híve. Szerintem az a legjobb, amikor az ember valamilyen közös érdeklődésen alapuló közösségen belül ismerkedik, mert ott van egy eleve nyitottabb társaság és egy közös alap.

Persze kivételes esetek bárhol előfordulhatnak.

25/N

2021. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Utcai leszólítgatás a prolik szokása, ezt sose tudtam volna a magaménak érezni.

Online azért jobb ismerkedni, mert pl. ha Mucsaröcsöge-Alsón laksz, és a falu húsz lánya közül egyiknek se tetszel, attól még lelhetsz más városban más valakit. Nagyobb a merítés. Na meg, ha nem jössz be valakinek, kevésbé kínos az elutasítás.

2021. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Online dologból soha nem lett semmi, a leszolitast nem bírom.


Az nem jutott eszedbe, hogy a legtöbbunk a napi élet során ismeri meg a párját? Suli, munkahely, hobbi, barati társaság...

2021. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
A legtöbb sehol. Ezek fosnak élőben odamenni a másikhoz.
2021. jún. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

"Utcai leszólítgatás a prolik szokása"


A prolik inkább BESZÓLOGATNAK az utcán.


Én nem szólok be senkinek, még csak nem is "szólítok le", nőket, hanem__megszólítom__őket.


És igen, előfordult már olyan, hogy olyan jót beszélgettem a nővel, hogy találkozott velem később is.


A régi fodrászom is az utcán ismerte meg a barátnőjét.


Vannak azonban olyan pasik, akik gond nélkül felszednek csajokat nyilvános helyen is.

2021. jún. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
"Ezek a mai fijatalok..." Az elmúlt év online baromkodását, meg maradjotthon hülyeségét nem mi fiatalok erőltettük...
2021. jún. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem csak online volt bármi.

De ez én vagyok.

2021. jún. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem csak manapság. Én már 17 éve is csak neten ismerkedtem, kényelmesebb volt, és végül a férjemet is így ismertem meg 11 évvel ezelőtt. Több korombeli, barátok, osztálytársak is többen ismerkedtek neten, már akkoriban is, és azóta is. Ez nem egy új dolog egyáltalán.
2021. jún. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Én általában ha az utcán vagyok, akkor A-ból B-be szeretnék eljutni (boltba megyek, sétálok, stb.), úgyhogy ha ilyen körülmények között megszólal valaki, akkor igen, rossz néven veszem, mert baromira nem tud olvasni a jelekből, hogy én NEM ismerkedni vagyok itt, csak az számít, ő mit akar. De tegyük fel, ha mondjuk egyedül ülök egy parkban, és mondjuk egy srác leül mellém, elbeszélgetünk egymással egy kicsit (Nemcsak leszólít amolyan "Teccő, járunk?" stílusban), akkor lehet, lenne folytatása.


Egyébként a fő kérdésre visszatérve: utóbbi évben nem ismerkedtem sehol. A legutóbbi félig sikeres ismerkedésem élőben volt, egy közös ismerősnek köszönhetően találkoztunk (azért félig sikeres, mert lett belőle valami, de vége lett). Hamarosan valószínű csatlakozni fogok néhány közösséghez élőben, internetes közösségekben is benne vagyok, úgyhogy elvileg ezekből is jöhet valami, viszont ha nem, akkor marad a netes ismerkedés...

2021. jún. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, hogy mai fiatalnak számítok-e a 26 évemmel:D

Amikor szingli vagyok én bárhol szívesen ismerkedem. Azok a férfiak, akik mernek kezdeményezni és pl. az utcán odamenni egy lányhoz, azokat külön dícséret illeti!

Nem értem azokat a lányokat, akik ennyire elzárkóznak ettől, már-már furának és ijesztőnek tartják...(nyilván az illedelmes, normális leszólításokra gondolok) Megtetszettél egy fiúnak, odamegy hozzád (mert nem egy töketlen alak) és meg szeretne ismerni, ennyiii. Ebben mi olyan szörnyű, ha szingli vagy és amúgy is párt keresel?


Ezennel arra bátorítom a kedves fiúkat, férfiakat, hogy ne féljenek odamenni egy lányhoz/nőhöz, aki szimpatikus nekik. Sosem tudhatni hol találjuk meg a "nagy Ő-t".

2021. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!