Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 2 méteres nem túl jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 méteres nem túl jóképű pasiként is vért izzadva tudok csak összehozni pár kósza numerát, milyen élete van az alacsony, csúnya pasiknak?

Figyelt kérdés
milyen az ő életük? hiszen a nők vadul szelektálnak már magasság alapján is.
2021. jún. 5. 09:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Ismerek egy 160 centi körüli palit, felesége van kb 20 éve, de még a mai napig körbeudvarol minden, 10 méteres körön belül mozgásban lévő nőt.

Szeretni kell ezeket komám, még a legrusnyább, behemót rövid/színeshajú femináci kijájkisasszonyt is.

2021. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
de balazs, te nem vagy 2 meter es sehogy sem tudsz numerat osszehozni!
2021. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Balázs, te hány cm is vagy egész pontosan?
2021. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán milyen nők érdekelnek téged, jó az is ha egy nő egy kicsit duci vagy neked csak a vékony insta modell kell? Mert, egy tény hogy te nem jössz össze egy olyan nővel aki nem tetszik de akkor miért baj ha a nő is így cselekszik?
2021. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
2-3 : 204 cm konkrétan. s össze tudok, bár egy ideje nincs kedvem a nőkhöz, nem elég érdesek számomra.
2021. jún. 5. 09:49
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

170cm körül van a pasim (én is csak 158 vagyok), objektíven nem szép, de nekem tetszik, és érdekli, hogy mi tenne boldoggá, úgyhogy nagyon jó a szexuális életünk! Nem hiszem, hogy hiányérzete lenne. Ezt 10+ éve csináljuk, rég nem a kósza numera kategóriája.

Bazsi ébredj fel!!!

2021. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

#4


Vannak olyan nők - és szerintem ők vannak többségben - , akiknek nincsenek magas elvárásaik a pasik külsejét illetően. Ezt a valóság is visszaigazolja: mennyi olyan jó csaj van az utcán olyan pasikkal, akik nem Brad Pitt-ek.


Én úgy gondolom, hogy inkább több esetben pasik akarnak Victoria's secret modellt. Ők azok, akik vizuálisabbak. Persze náluk sem mindenki ilyen.


(üdv: egy férfi)

2021. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
#7 Melyik bolygón látni ilyet? El szeretnék utazni oda, mert eddig ahol jártam kb csak az ellenkezőjét láttam.
2021. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

#8


Legyél figyelmesebb, és meglátod az ellenkezőjét is.

2021. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Attól még, hogy le vagyok pontozva, sajnos nem változik semmi. Továbbra is szívesen megnézném, hogy hol van olyan, amiről a 7-es írt.
2021. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!