Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas lányoktól kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányoktól kérdezem, összejönnétek tőletek alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés

Irjatok saját magasságot is!


Ha nem miért nem?



2021. márc. 5. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Bár nem a magas lány vagyok, hanem az alacsonyabb fiú, de exem 175 cm magas volt, míg én csak 170 cm. Együtt voltunk 3 évet, ebből 2 év együttélés is volt.
2021. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Én 176 cm vagyok. Volt már alacsonyabb barátom és őszintén megmondom hogy kényelmetlenül éreztem magam, s nem éreztem magam nőnek mellette. Viszont azóta rajottem hogy akkoriban az volt a gond hogy nem láttam elég férfinek a srácot s emiatt a szenvedély, szexuális vágy se volt meg. Gyerekes volt. Illetve nekem is gyerek eszem volt mert sokat foglalkoztam mások véleményével.

Jelenleg megint egy alacsonyabb srác tetszik, viszont benne meg találtam a tökéletes embert, úgy külsőleg, mint belsőleg, fel tudók rá nézni, nagyon vonz minden téren. És igen, vele össze jönnek. Mindennél jobban vágyom rá. Ezt a kis magasság hibát pedig elfogadnam. Azt neg hogy mit mondd más rajottem hogy nem számít mert nem érdemes megfelelni senkinek, csak boldog szeretnék lenni. A srác 172 cm körül lehet.

2021. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Én jobban szeretem, ha egy férfi magasabb nálam.

Sajnos, vagy nem sajnos, de az exem is 20 centivel magasabb volt és imádtam, hogy annyival magasabb volt.

Nyilván nem szeretnék hozzá hasonlítgatni senkit. Volt is randim velem egymagas, alacsonyabb srácokkal, de sajnos nem tudtam férfiként nézni rájuk. De nem mondom, hogy ez csak a magasság miatt volt. Szóval nem tudom. Az esélyt megadom, de látatlanban zavar, sajnos..

2021. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer már összejöttem. Elég nagy hiba volt. Egy komplexusos p.cs volt, őt zavarta, nem engem. Le is cserélt egy alacsonyabbra, majd a fejemhez is vágta. (Nyilván én tehetek róla, hogy magasabb vagyok, ő nem, hogy alacsonyabb.) Csak azt nem értettem ismerettségünk első éveiben, hogy nem vette észre azt a jó 10 centit?🤔

175cm

2021. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Soha nem jönnék össze nemhogy alacsonyabbal, egy magassal sem, de még 5cm-rel magasabbal sem.

Próbáltam, és nagyon zavart. Nem tartottam férfiasnak.

185-190 körüliek voltak mind, akiket választottam.

171

2021. márc. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Dehogy jönnék. Nem tudnék rá férfiként tekinteni. Persze, nem ő tehet róla, hogy alacsony, de én sem, hogy magas(abb) vagyok és szeretnék én is nőies lenni, magassarkút hordani, meg törékenynek érezni magam. Ezt meg egy velem egymagas vagy alacsonyabbtól sosem kapnám meg.

Szóval kb. 180-190-ig keresek párt, bár felfelé nem zavar az eltérés, meg most lecentizni sem fogom, hogyha csak 179 cm, akkor elküldöm.

169 cm

2021. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Alacsony férfi még az alacsony nőknek sem kell.
2021. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szórul szóra ugyanaz történt, mint a #4-es válaszolóval.
2021. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon egyén válogatja.

Ugyan nem vagyok magas, de a sztori lényege ugyanaz. 162cm vagyok, a párom 165cm. Tehát kvázi egymagasak vagyunk. Ő ezzel rendben van, megbeszéltük, nem zavarja, ha magassarkúban magasabb vagyok nála.


Viszont volt egy 172cm-s párom, egy 15 centis sarokkal, platformmal magasabb voltam nála. Rettenetesen zavarta. Beszólt, hisztizett.


Amúgy barátnőm 180cm és nem jönne össze nála fiatalabb sráccal, akkor se ha minden más működne, mindenkinek más a prior.

2021. márc. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
183 cm vagyok, férfi, álmom egy velem egymagas nő...
2021. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!