Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jobb a nőknek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb a nőknek egy olyan pasi aki csak hazudja a szerelmet hogy szexeljen, mint egy olyan aki őszintén elmondja hogy szexet akar és ha minden jól alakul akkor lehet belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nyilván aki hazudik a szexért az pontosan tudja már mit kell mondani és türelmesen vár akár heteket is a szexre majd utána hagyja ott a nőt vagy esetleg 1-2 hónapig még használja.

Vagy Aki őszintén elmondja hogy szexet keres és hogy utána lehet belőle valami, hisz ami jó az senki nem akarja abbahagyni...



2021. jún. 5. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jobb, csak az elsot is elhiszik. A kulonbseg ott van, hogy ok mit ereznek a masik irant. Ha szeretik, akkor elhiszik es neha rafaragnak. Ha nem szeretik, akkor tokmindegy mit mondasz.
2021. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
mert a többség nem egy teljesítmény alapú dologra akarja építeni a kapcsolatát.. Bár, ezt te soha nem fogod megérteni.
2021. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2 milyen teljesitmèny alapú kapcsolatról beszélsz?


A szexért hazugság az jó ?

2021. jún. 5. 11:22
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem jó. A második legalább gerinces, de akár ő is kamuzhatja, hogy majd alakulhat, pedig csak szexet akar. De nekem csak és kizárólag komoly párkapcsolat kell, és párkapcsolaton kívül nincs is igényem a szexre, akkor nem vagyok kisegítve valakivel, aki azt mondja, hogy alakul, ahogy alakul... Ja, és nem mellesleg nem mindenkinek imponáló, hogy ha valaki azért van vele, mert jó vele a szex, és mellette oké a személyisége...
2021. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem jó, értsd már meg. A hazugság gáz, de nem azért fekszenek le vele, mert hazudik, hanem mert vonzódnak hozzá és hisznek neki. Amit te csinálsz, az egyenes és helyén való, viszont aki komoly kapcsolatot akar nyilván nem fog veled potyára henteregni, ha te már az elején megmondod, hogy főleg arra mész. Aztán majd jön a minden nő ribi, meg rögtön fekszik mindenkivel és társai.
2021. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4 köszi. Jogos érthető válasz


Mondjuk akkor nem tudom mi imponál neked. Szerintem ez a két dolog a jó kapcsolat alapja és mozgatója : jó szex és jó személyiség

2021. jún. 5. 11:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettő beteg. Hogy a nőnek miért jobb: nyilván az első esetben nem tudja, hogy át van verve, ezért megy bele. Amikor kiderül, hogy átverték, nyilván ez a verzió a rosszabb, mert nem volt döntési lehetősége.


A kérdésben, amit felvetettél, két visszataszító magatartás közül kellene a válaszadónak döntést hoznia, hogy melyik az elfogadhatóbb. Egyik sem az, kivéve, ha maga a nő is csak szexet akar, ebben az esetben viszont a szerelmet színlelés okafogyottá válik.


Ha egy pasi csak szexet akar, menjen hivatásoshoz: ez az egyetlen tiszta játszma. De nyilván ezt meg ő nem akarja, mert azért neki is kell az illúzió, hogy ő annyira jó pasi, hogy nem kell fizetnie a szexért.

2021. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os, nekem az imponál, ha azért választ engem, mert odavan a személyiségemért, és mellette a szex is oké. Szóval nem mindegy a sorrend. Előbb a személyiségem, csak utána a szex, nem fordítva.
2021. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb kapcsolatra vágyó ember vagy még szűz, azt hiszi hogy éjjel nappal csattogtatni fogja a nőt mint a matyikát, de a valóságban az a helyzet ha megkapod kb 1 hónapig paskolod a lukát, aztán utána meg már nem fog érdekelni.. Persze a tűlfűtött életében nőhőz nem nyúlt férfiak a jelenlegi felfokozott vágyaik miatt azt hiszik szexelhetik bármikor bármennyit akár egy nőt is ha véletlen kapcsolatba kerülnének , de ez nem így van, és a férfi vágyai is hamar elmúlnak.. 29f
2021. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4%
És az nem jutott eszedbe még hogy lehet hogy ő hazudta a szexért cserebe, de mivel rá jön erre idővel az ember, de nem mutatja ki, és az ember fia lánya szintén meg teszi ezt mellette hamar ennyire gerincetelen volt... Oda vissza játék 😁 és ezt az embert semmi másra nem hasznalja egy nő ha tudatosul benne, csak szexre és ki hasznalja a lehetosegeihez merten... Ha neki így jó, hát nem fosztom meg magamat sem a jotol..
2021. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!