Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor egy férfi találkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi találkozó alatt zenét tesz fel, bort vesz és főz nekem, akkor romantikázni szeretne és randinak számít? Mi számít randevúnak, ha nincs kimondva konkrétan? Mind ketten szinglik vagyunk és 30+

Figyelt kérdés
Olyan régen randiztam, hogy már kijöttem belőle és nem tudom mi az és nem.
2021. jún. 5. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy, minek nevezzük? Inkább élvezd ki.

Egyébként meg ha egy férfi és egy nő ilyen helyzetben vannak, akkor valószínűleg bejönnek egymásnak, vagy előbb-utóbb összejönnek, vagy szexelnek.

2021. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom hogyan lehet bort inni kajához , olyan gyomor görcsöt kapnék hogy a wc nem maradna éppen.. bort azok ígyanak akik hozzá vannak szokva és tudják izlelni, ne ilyen proli filmből vett őtle aztán fosás lesz a vége..
2021. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez randinak számít.
2021. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Randi, és meg akar fektetni.
2021. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez randi, ami valószínűleg az ágyban végződik. :)
2021. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha addig kétségeid voltak, akkor ezzel a megmozdulással egyértelműen kifejezi, hogy randi.
2021. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem rabló-römit akar játszani veled, akkor bizony randevúnak számít :P
2021. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

Ez randi, ami valószínűleg az ágyban végződik. :)"


Vagy a wcben !

2021. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8


Attól hogy neked valami rendellenességed van, az ország lakosságának 99%a szokott enni is a borhoz, nem csak iszik magában mint a feneketlen kút.

2021. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyszer 1 deci vörösbor után az orvosi ügyeleten folytatódott. Olyan migrénes rohamot kaptam, hogy a szemem szikrázott (mint kiderült, a tannint nem bírom (kicsit sem).

Romantikáról ennyit (még jó, hogy már jártunk akkor pár hónapja:)

2021. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!