Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekes a helyzet. Kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Érdekes a helyzet. Kíváncsi vagyok a véleményetekre (? )

Figyelt kérdés

Már több, mint4 éve az egyik legjobb barátom, volt idő mikor én ennél többet szerettem volna, de ő nem, ezért megmaradt a barátság... Most ott tartunk, h pasit próbál szerezni nekem:)(nem mintha nem menne)szimplán úgy gondolja, h az ismerősével jó párt alkotnánk.. viszont múlthéten elmentünk ketten bulizni, és hát mind aketten jócskán többet ittunk a kelleténél, nem történt semmi olyan dolog, de nem sokon múlt..nem csókolt meg, viszont hát :$ simogatások voltak.. bár ahoz elég heves volt:d

Szal, nem tudom mi tévő legyek... magát a helyzetet sem nagyon értem...

Valaki esetleg?:D


2010. aug. 25. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

berugott szerintem azért csinálta

ha egyszer megmondta, hogy ő nem akar többet akk szerintem nem akar:D

2010. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
kerdeyd meg tőle. fiu lany baratsag nincs
2010. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Orálkulum ***** válasza:
100%

szerintem csak epilepsziás rohama volt :))

az teljesen normális, ha csak szexelni akarna veled a pia hatására. és az is nagyon beszédes, hogy még a pia hatására sem csókolt meg. ha titkon epedezne utánad, akkor tuti megcsókolt volna, illetve nem játszana kerítőnőt. ha igazán akar valamit, majd tudatja veled, addig nem foglalkozz vele magasabb szinten, mint az eddigi barátságotok.

2010. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
szerintem van fiú-lány barátság!
2010. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Orálkulum ***** válasza:
100%

ja, és fiú-lány barátság van, bár ritka, mint a fehér holló.

van olyan hölgy, akivel több mint 10 éve barátok vagyunk, és egyikünk sem tett sosem utalást, hogy többet szeretne, pedig többször volt, hogy egyikünknek sem volt senkije.

2010. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

azóta történt egy s más.. megfogadtam orakurum tanácsát és hagytam, viszont elmentünk nemrég bulizni ismét, iszogattunk is, és megemlítettem neki h csókolózhatnékom van:$

majd körbemutatott a helyen, h cak tessék..rá kb 5 percre megcsókolt.. de utánna mind ketten csak hallgattunk...nem tudtunk mit mondani, ezért azt mondtam neki h nem történt semmi hisz mind ketten ittunk etc. rá egy hétre meglátogattam(már többször hívott) és nagyon jól szórakoztunk.mgis kérdezte, elválláskor, h moziba elmehetnénk e vmikor.. viszont azóta nem keres. kérdeztem a mozit, de folyton azt mondja nem tudja mikor fog rá érni:S...NEM TUDOM MI VAN MOST..ÁÁÁ

2010. dec. 2. 23:23
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor most mar ne hagyd annyiban. Hajts ra ahogy csak tudsz. Valoszinuleg sajat magat beszeli lefele rolad.

18 f/karpatalja

2010. dec. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Húúú de átérzem a csávót, én is pont ilyen helyzetben voltam. Kihátráltam az egészből, nagyon finoman, évek alatt leépítettem a csajt, persze azért ritkábban még találkozunk a mai napig. 8 évvel később most sokszor elgondolkozok azon, hogy jól döntöttem-e. És még mindig nem tudom. Remélem nálatok nem ez lesz a sztori!

26/f

2010. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha magamból indulok ki, akkor:


Szeret, de a szeretete baráti. Valszeg nem nézel ki túl rosszul :D így kíván is. A kettő nem függ össze!!!


Ez viszont sokaknál egy nagyon gázos helyzet: ha egy F szeret és tisztel egy L-t, akkor általában nem fekszik le vele, ha csak nem kezdenek járni.


Tiszta ügy: ha szeretnél vele járni, mondd meg neki. Attól fogva lesz minden. Ha nem jártok, tiszteletteljes távolságtartást fogsz tőle kapni, csak max. alkoholmámoros bulikon engedi meg magának, hogy legyen testi kapcsolat.


(A fentieket tapasztalat alapján írom, nem kitaláció. :D)

2010. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fiú-lány barátság igenis van, de csak akkor, ha már tisztázódott, hogy nem akarjátok egymást az ágyban...


Szerintem egy kapcsolat alapja, hogy a szeretőd-szerelmed a barátod is legyen, akkor a szerelmi kapcsolat végén, ha jól csináljátok, megmarad a barátság, és ez nagyon fontos... nekem a legtöbb exem a barátom maradt a szó igazi értelmében, és szinte mindenben számíthatunk egymásra.


Szerintem a barátod most eléggé megzakkant, mert fogalma sincsen, mit érez irántad, illetve amit érez, azt nem tartja helyénvalónak és szégyelli. Ideje lenne egy üveg bor társaságában leülnötök - nem több, mert csak a gátlásokat kell oldani, nem berúgni - és megbeszélni az érzéseiteket. Szerintem ő is megkönnyebbülne, ha ezt tisztáznátok.

2010. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!