Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég sablonos, de kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég sablonos, de kíváncsi lennék a véleményetekre. Kérlek nézzétek meg! (? )

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy srác, aki egy nagy nőcsábász. És engem is "kiszemelt" magának...persze én szerelmes lettem belé. A közelebbi barátaim, akik nem csak engem de a fiút is ismerik azt mondják, hogy ha csak meg akart volna b*szni, akkor megtette volna már, de mivel még nem tette ezért lehet jobb lenne, ha kitálalnék neki. Persze én amondó vagyok, hogy miért is állna le pont nálam, ha van még sok nálam jobb, friss pipi husi(erre az a válasz, hogy nyugodjak már el a fiúnak, hogy mit érzek, mert nem akkora hímringyó, hogy ne állna le néha egy-egy lánynál komolyabban.) De mit mondhatnék és lenne egyáltalán értelme? L/16 (fiú->17)
2011. ápr. 16. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lenne! Szórakozz élvezd az életet nincs is jobb annál ne félj tőle legyél határozott!
2011. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

egyébként elírtam: *erre az a válasz, hogy nyugodjak már le, mondjam el a fiúnak...stb

egyébként köszönöm a választ! :) szívesen meghallgatom a többiek véleményét is.

2011. ápr. 16. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Alap, hogy jöjj vele össze. Nem kell egyből szexelni....
2011. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!