Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokadik randi, visszahúzódó lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadik randi, visszahúzódó lány?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg és elég régóta tartjuk már a kapcsolatot, de a talit se egyhamar hoztuk össze, mert sok chatelgetés előzte meg mindezt. Lényeg annyi, hogy introvertált személyiség az illető és ezáltal zárkózottabb és visszafogottabb természetű, ugyanakkor jól megértjük egymást és mindig tudunk miről beszélgetni, de fura még neki ez a helyzet. Idáig 4 találkozónk volt, bár nem találkozunk rendszeresen, mert van hogy hetek is kimaradnak, pedig közel lakunk egymáshoz. A 3. találkozón fogtam meg a kezét, meglepődött de nem tiltakozott :) Ugyanakkor tetszett is neki, csak még szokatlan volt a részéről, így gondoltam időt hagyok neki (nem akarom, hogy azt érezze rá nyomulok vagy ilyesmi) Így ezek alapján kikövetkeztettem, hogy nem volt még kapcsolata, bár nekem se volt nagyon, aztán a 4. tali is hasonlóan telt el. Kirándulni járunk gyakran, de már illene hogy megcsókoljam tudom, csak nem volt még olyan szituáció és most lehet csak kifogásokat keresek én is, de nem szeretném elijeszteni se magam mellől, viszont azt se akarom hogy barátzóna csapdájába kerüljek, így a 5. max 6. talin mindenképp szeretném megcsókolni már. Ötleteket szeretnék, hogyan kéne véghez vinnem mindezt :D Illetve volt e mással is hasonló eset e téren?

23/F és 19/L



2021. jún. 9. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tőle ne várd, hogy jeleket adjon, vagy utaljon rá. Ha hozzá érhetsz, puszi, ölelés mehet, akkor lépni kell tovább.

Ha elmegy veled randira tudja, hogy mi vár rá, szóval csak tedd meg.

Üljetek le egy padra, simítsd végig a karját, igazítsd meg a haját, akkor is, ha jól áll, mondj neki valami szépet, hogy mennyire tetszik neked, aztán hajrá.

Ha ettől ötödik randin elijed, akkor még nagyon nem érett meg fejben egy kapcsolatra.

2021. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ment a zöld köszi. Igen a puszit engedi :) De ez jó ötlet lesz 5. alkalomra, aztán kiderül, hogy reagál rá.
2021. jún. 9. 20:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy írom ezt a választ, hogy 19 évesen én is ilyen visszafogott voltam:


Ha egy kézfogástól még meglepődik, akkor én nem biztos, hogy a helyedben "lesből" letámadnám egy csókkal. Érdemes lenne előbb fokozatosan növelni az érintéseket, átkarolás, összebújás, arcra puszi, aztán ha ezekre nyitott, akkor jöhet a csók is. Esetleg utalhatsz is rá valahogy szóban, hogy meg szeretnéd csókolni, így fel tud rá készülni mentálisan. Ja, és flörtölj vele, hogy érződjön, hogy nem csak baráti módon érdekled!

2021. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha romi alkat, akkor elköszönéskor mondd neki, rábíznál valamit. Valszeg megkérdi, hogy mit, ekkor csókold meg, aztán cinkos vigyorral aszondjad meg neki, hogy ügyeljen rá, mert visszajössz érte.
2021. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gyakran szoktam bókolni neki élőbe és írásba is, és elmosolyodik olyankor. De akkor megpróbálom inkább úgy, hogy az 1-es és 3-as válaszoló ötletét keverve alkalmazni fokozatosan, hátha sikerrel járok :) Köszönöm.
2021. jún. 9. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Már bocs, de első randin kell a csók. És még akkor sem biztos hogy lesz folytatás. Te mit szenvedsz egy ilyen mellett?
2021. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Még az első komolyabb ismerkedésnél, első csók előtt én is elég félénk voltam, szóval egyetértek a 3-as javaslataival, legyen egy fokozatosság. Időben az 5. randin szerintem már teljesen jó a csók akkor is, ha neki ez lesz az első, szóval ezzel nincs gond, de ne akard nagyon megtervezni, majd akkor kezdeményezd, ha lesz megfelelő pillanat. Ha meg csak utána következő alkalommal történik meg, akkor se lesz semmi. Ettől még nem kerülsz barátzónába, de most már nem is indokolt sokáig húzni. Ő is biztos számít rá meg gondolom te is szeretnéd már.

Még annyi tanácsom lenne, hogy ne azonnal csókold meg, előbb csak hajolj közel hozzá, adj neki lehetőséget, hogy elhúzódjon, ha még nem áll készen. Ha nem teszi, akkor meg még közelebb (jó esetben ő is ezt fogja tenni, de ha parázik, akkor lehet mozdulatlanul vár) és utána csókold meg. Ha nagyon izgul, akkor elsőre lehet csak szájra puszi, onnan meg már könnyű építkezni.

Eddig jól csinálod, sok sikert a következő randihoz :)

2021. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem attól ne félj, hogy barátzónába tesz, ez nem így működik. :D Azt tesszük barátzónába, aki nem vont, teljesen mindegy, hogy mennyire rámenős vagy tökös. Ha pedig valaki tetszik, azt akkor sem tesszük oda, ha egyáltalán nem lép semmit.



Ezért ne is legyen benned nyomás, hogy na, muszáj megcsókolni a lányt. Csak csináld, amikor úgy érzed, hogy mindketten akarjátok. Szerintem is fokozatosan haladj: megfelelő, nyugodt környezetben érintések, esetleg ölelés, puszi az arcra. Ha még nagyon feszeng ezektől, akkor ezeket folytasd. Idővel ezt megszokja, aztán jöhet a csók. Esetleg először inkább csak szájrapuszi, aztán abból csók.

2021. jún. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen helyzetben voltam, a barátom kicsit félénkebb és tapasztalatlan, de éreztem rajta, hogy nagyon tetszem neki, csak nem mer lépni. A kézfogást például én kezdeményeztem, a csókkal vártam, az elsőt szeretem meghagyni a férfinak. Nálunk végül úgy tört meg a jég, hogy ötödik randin nála voltunk, és már jópár órát beszélgettünk, mikor egy alkalmas pillanatban elkezdtünk egymás szemébe nézni és akkor mgkérdezte, hogy megcsókolhat e. Nekem ez nagyon tetszett, szerintem tökéletes megoldás volt a helyzetre, hogy biztos legyen benne hogy nekem is oké és őt is megerősítse

Nyilván mindenkinek máskor van az ideális pillnat, de szerintem ennyi idő alatt már vágyni kell rá mindkettőtöknek

2021. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Lekaptad már? Nekem nőként iszonyú kiábrándító lenne, ha a pasi le akar smárolni, de nem mer helyette meg több randin keresztül bátorságot kell neki egy ilyen semmihez gyűjteni. Nem 13 évesek vagytok bakker….
2021. júl. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!