Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 körüli karrier nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli karrier nélküli pasi az automatikusan kuka a legtöbb nőnél?

Figyelt kérdés
30 vagyok, gyári munkás vagyok, vagyonom nincs. Örökség se nagyon.
2021. jún. 14. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Sajnálom.
2021. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Igen
2021. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Igen, érdek nélkül a két szép szemedért és a személyiségedért egy nő sem lesz veled.
2021. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
#3: önmagát szociopata személyiségként definiáló alkoholistáról beszélünk, aki az anyjával él, és nincs semmi életcélja. Ennyit a hú de különleges belsőről.
2021. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván egy doktornőnél nem nagyon kezdhetsz, de egy eladó csajnál, vagy Micikénél a 2-es részlegből miért ne? Egy jó kinézet, izmok, stílus sokat nyomhat így is latba.
2021. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy van vele, hogy inkább semmi mint Micike a 2-es részlegből.
2021. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt jól látod
2021. jún. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de azert osszejohet egy olyan csaj aki szinten gyari munkas.


En nem vagyok sokkal jobb karrier szempontjabol mert szakmunkas vagyok de megis van felesegem. Igaz, elotte kb 30 novel randiztam mire megtalaltam es a randijaim 98%a csak egyszeri talalkozo volt es nem volt folytatas.

2021. jún. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8: Ne áltassátok már! Pont az ilyen alja-proli nők lesznek azok, akik a KÉZZEL FOGHATÓ suskát fogják figyelembe venni, vagyis hogy mennyit költ rájuk a férfi (mindegy, hogyan szerzi a pénzét, akár nem is kérdezik), illetve mit tud villantani (mindegy, hogy lopta-e a Rolexet, lízingeli-e a BMW-t és valódi-e a márkás ruha), meg azt is, hogy hova viszi őket fel, mert nem érik be holmi nagymamis bútorzatú albérlettel.


Pont egy értelmiségi nő lenne az, aki a szárnyai alá venné, ha mondjuk valami éhező bölcsész-filozófia szakos professzor lenne, aki beleszeret a művészlélek lelkébe, de a kérdezőnél vélhetően ez sem opció.


Úgyhogy sakk-matt. Ne áltassátok, mert pont a csóróbb nők a kegyetlenebbek és a nagyratörőbbek. Sokszor még a 150 kilós gyári munkás is sokra tartja magát mert még 30 alatt van és van nagy szempillája meg körme, de amúgy folyik, mint Jabba. Aki meg ettől jobban néz ki, az arányosan durván el van szállva magától. A visszahúzódó lányokkal meg más defekt szokott lenni, például leszbikusok, aszexuálisok vagy a férfiak max 1-2%-át tartják vonzónak és a szociális fóbiájuk miatt szűkölnek, mint Lassie, hogy haladnak előre a korban, szociális körük nincs, barátaik sem és hogy fogják így megtalálni álmaik hercegét. Ők hamar el tudják téríteni az átlagsrácot, mert minden szalmaszálba kapaszkodnak, aki esélyt adhat arra, hogy a képzeletbeli herceghez közelebb kerülhessenek. Csak az átlagsrác jön rá, hogy ezek a lányok csak barátkozni akarnak vele.

2021. jún. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől van esélyed. Sokat számít az első benyomás is, ott nem azt nézik, hogy hol dolgozol.


Attól még lehetsz olvasott, értelmes, humoros és még sorolhatnám. Igen, a legtöbb nő 30 körül inkább férjet keres, mint rövid kapcsolatot, de mindig vannak kivételek.

2021. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!