Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz? Jelenleg 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? Jelenleg 20 éves vagyok, pár évig nem szeretnék kapcsolatot ugyanis előszőr karrier építésre szeretnék koncentrálni, de mikor barátaimnak ezt mondtam ők azt mondták ez nagyon gáz menni kéne egyszerre mind két dolognak

Figyelt kérdés

Szerintetek is? 20/f 4 5 évig még nem tervezek kapcsolatot


Fiúk lányok véleményét várom köszönöm előre is!



2021. máj. 23. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

25/f

Ugyanigy csináltam, sikeresen felépítettem a karrierem, már csak válogatnom kell a csajok kozul.

Akik ennyi idosen lehurrogtak engem ugyanígy, mind szívja a fogát a nem kívánt gyerek vagy a megunt gyerek miatt.

2021. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Igen, gáz.

Az élet ugyanis arról is szól, hogy egyszerre több dolgot kell szem előtt tartani. Ha neked a karrier csak úgy sikerül, hogy mellette minden mást kizársz az életből, akkor át kéne gondolnod, hogy tényleg az annyira fontos-e neked. Ugyanis ha ez így van, akkor a későbbiekben sem fogsz tudni minden téren érvényesülni. Vagy amikor komolyabb feladatot kapsz majd, akkor pár hétre elzavarod otthonról a feleségedet, gyerekeidet, mert neked most a munkára kell koncentrálni?

Másrészt meg: szép kilátások, hogy te 25 évesen fogod kóstolgatni az élet azon jellemzőit, amit mások 10 évvel korábban már megtapasztaltak. Nem, most nem csak magáról a párkapcsolatról beszélek, de jobb esetben kb. 15 éves korra az ember már szerez tapasztalatot abban, hogy hogyan kell az idejét beosztani. Az utána levő időszak, a huszas évek elejéig meg tulajdonképpen erről szól, hogy megtanulj egyszerre több dolgot összeigazítani. Hogy például helyesen tudd megosztani az idődet tanulás, magánélet, hobbi, és pihenés között.

Nem vagyok már tini. Láttam sok mindent. Azok, akik fene nagy mellénnyen elutasítottak mindent, ami a tanuláson és munkán kívül volt, mondván: most ez a fontos, mindent ennek kell beáldozni, na, belőlük lettek azok, akik 30-35 éves korukra tönkrement az életük.

2021. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

#1: Ennek ellenére írni még mindig nem tudsz.

Azok a csajok pedig, akikért te fizetsz, nem minősülnek ám sikeres párkapcsolatnak. ;)

2021. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Na, 5 év múlva megint várhatunk jópár kesergő kérdést egy 25 évesen tök tapasztalatlan szüzikétől.
2021. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Én nő vagyok de azt mondom igenis a karriered koncentrálj. Egy fiatal barátnővel foglalkozni kell,chatelgetni estenken,vinni ide oda,társasági életet élni stb. Ez pénz is,de elsősorban idő. Ha csak napi 8-9 óra munkát szansz most magadnak akkor legyen barinod,de ha reggel 6tol este 11ig nyomni akarod(munka,tanulás,tokegyujtes,vallalkozastervezes),akkor hanyagolom a barátnőt. Ilyen tempóval 2-3 év alatt már elindithatsz valamit,utána kicsit lazithatsz pár alkalmi kapcsival,azutan pedig jöhet a barátnő.
2021. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Édes fiam. Ha te úgy akarsz karriert építeni, hogy érdekes hogy itt a gyk.-in az emberek szerint mi a gáz és mi a nem gáz, akkor inkább bele se kezdj, mert nem neked való...
2021. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2021. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kapcsolatot nem muszáj fentartanod ha nem akarsz,csak energiát vesz el feleslegesen. Ráérsz párkapcsolatban lenni bőven. Fiatal vagy még.

A fentebb válaszolóknak írom, hogy nem kell kapcsolatban lenni, hogy ne legyél "szuzike".:) attol meg mehet kiereszteni a gőzt ugy, hogy a karrierjere koncentrál.


Sok sikert, kívánom, hogy érd el a celjaid/álmaid! :)

2021. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 peca1000 ***** válasza:
Hétköznap karrier, hétvégén barátnő. Olyan nehéz ez?
2021. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Én is így voltam vele de engedtem a "kényszernek" és lett barátom. Elbaxta nekem az egyetemet (érzelmi manipuláció- nem tudtam vizsgákra járni mert pont akkor akart találkozni, és sírt, hisztizett stb), egy munkahelyemet ami nagyon jól fizetett (kijárogatott hozzám, mindig hívogatott, este is, variálgatott a beosztásommal stb)... Azóta se találtam olyan laza és jól fizető munkát, de tuti nem is fogok.

2021. máj. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!