Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 hétre eltűnt,majd újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hétre eltűnt,majd újra megjelent és mentegetőzött hogy államvizsgára készült. Ti ez esetben folytatnátok az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Társkereső oldal kezdünk el beszélgetni,majd ismerkedés közben szó nélkül eltűnt,majd két héttel később újra jelentkezett azzal az üzenettel hogy bocsánat hogy eltűnt,de államvizsgára készült.


Ti ez esetben folytatnátok ilyen emberrel az ismerkedést?

Zárójelben jegyzem meg hogy én szolnek ilyen esetben a másik embernek hogy tudja mi a helyzet


2021. jún. 16. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ebben semmi nincs. Most mit adjon neked számot, mikor csak éppen elkezdtetek levelezni? Gondolja te is írogatsz 10 másnak.


Én is voltam így és tényleg dolgom volt. Te jelenleg nem vagy több, csak pár betű az életében, bármennyire is fáj.

2021. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
7%
Fiú volt vagy lány? Fiunál előfordul az ilyesmi. Ha csaj, akkor dobd.
2021. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha még nem olyan régen beszéltek, akkor nem elvárható, hogy szóljon. Ha már szorosabb a kapocs, akkor igen. De szerintem folytasd simán. Nagyon stresszes az ilyen időszak, és nem szerette volna elvonni a figyelmét gondolom. Illetve tényleg ilyenkor az ember olyan, hogy nincsen kapacitása semmi mással foglalkozni, és az a legegyszerűbb, ha kikapcsolja arra a két hétre a messengert meg mindent.
2021. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Totálisan megérteném és támogatnám a tanuló-szünetét, de körülbelül 5 másodpercébe került volna az elején szólni. "Figyi, nemsokára államvizsgázok, a következő napokban minden erőmmel arra készülök, szeretnék türelmet kérni addig", ez nem került volna semmibe. Ha szó nélkül tűnt el, akkor számomra nyilvánvaló lenne hogy nem érdeklem.

2021. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Mivel visszatért a "szünetből", és akarja folytatni a kommunikációt, ezért mégiscsak érdekli...
2021. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Annyit odaböfoghet, hogy bocsi, két hétig nem érek rá.

Szerintem inkább más lánnyal nem jött össze, így újra elővett.

2021. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem érdekled túlságosan. 10 másodperc lett volna leírni, hogy mizu. Lénylegtelen, hogy most igaz-e vagy sem,de szerintem kamu,vszeg más jött a képbe. én is készültem államvizsgára, és mégis volt időm olyan emberekkel kicsit beszélni akikkel akartam.
2021. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem folytatnám. Értem én, hogy senkije nem vagyok, meg számadással nem tartozik nekem, de én azt tartom korrektnek,hogy ha már elkezdünk valamit, akkor nem hagy ott se szó, se beszéd, hanem szól, hogy bocs, ez van. Ha ennyire nem méltat, én sem méltatnám többre.

Amúgy igen, elég kamuszaga van: ha éppen államvizsgázik, amire annyira, de annyira tanul, hogy ideje sincs odaböfögni annyit, hogy bocs, nem érek rá, akkor minek társkeresőzik? Ráér elkezdeni utána is, amikor lesz ideje. Én is államvizsgáztam, tudom, milyen stresszes meg melós, de sosem vizsgaidőszakban vagy államvizsga előtt kezdtem tudatosan ismerkedni...

2021. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor se toleralnam ha epp elkezdtunk beszelgetni

L. Ahogy irtak ezt 5 masodperc mehirni. Másrészt orvos, jogasz, onfos ismeros is van es mindegyik tudott kommunikalni a vizsgaidőszak alatt

2021. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy nem elore mondta az allamvizsgat. Ha egyaltalan nem emlitette, nekem baromi gyanus, ha tudtal rola, akkor belefer.
2021. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!