Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, hogy élnétek meg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy élnétek meg ha a randipartneretek gazdagabb lenne?

Figyelt kérdés

Hogyan érintene titeket ha a nőnek már lenne biztos egzisztenciája, saját ház, autó, nagyon jó fizetés, mondjuk a fizetésetek többszöröse?


Lenne bennetek keserűség, féltékenység?


2021. jún. 16. 18:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Felfejlődnék hozzà.
2021. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Exem irigykedett (mikor felvettek egy jo munkahelyre), neki állt kritizálni, lehordani, sertette a büszkeségét


A mostani páromnak meg derogál es marhára zavarja hogy nem kérem soha a segitségét, abban is amiben jartas(jartasnak gondolja magát), akkor is mast keresek meg a kerdeseimmel. Ez nalunk problema mert nem erzi magát ferfinak..


Sok pasinak szinte letszukseglet hogy egy nőben a benább elesettebbet lassak.


Espedig mindketto sikeres üzleties gazdag srac. Es egybol bajuk van mégis attol hogy egy önállo sikeres nővel vannak:(

2021. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kettes: ugyanezt tapasztaltam én is, minden randipartnerem kifejezi erős nem tetszését, ha kiderül mennyit keresek, vagy hogy milyen autóm van. Nem vágok fel semmivel de ha rákérdeznek nem hazudtam soha.

Úgy érzem talán hazudnom kellene az anyagiakról...

2021. jún. 16. 18:26
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

* az olyan srácok akiknek meg alacsonyabb az onbizalma, vagy probalkoznak csak, bontogatják a szárnyaikat, ők velem egyutt örülnek viszont es folyamat copyznak habitusban mentalitasban celokban mindenben. Es igy joforman a "hátamon" lépnek előrébb aztan dobnak.


Azota vagyok inkabb olyan ffiakkal akik nem copyznak lehuznak csak.

De a sikeresekkel meg itt tartok hogy valahogy versenytarsnak néznek :(


2.voltam

2021. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

3#-ra

En anno tarskerin a diplomam is letagadtam..

Es ismerkedesnel se hoztam fel soha. Szepen lassan itta csak be magát a kapcsolataimba az, hogy kivel is vannak egyutt..

2021. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
*szoval nem kinaltam fel tálcán konkretan soha azt hogy ki vagyok mit csinalok mit ertem el. Hanem aprobb picike reszletekbol mint a legoban állt ossze csak nekik a kép kesobb már amikor nagyban jártunk meg szerelem
2021. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

2# Ez a "sértett büszkeség" dolog nálunk valójában abból az elemi, ösztönös megérzésből ered (amely megérzés sok esetben be is igazolódik), hogy ilyen esetben maga a nő kezd el idővel nem férfiként tekinteni a párjára és kezdi el igényelni, hogy a férfi legyen az erősebb kezű, nagyobb egzisztenciával rendelkező fél.


Ha ez nem így lenne, én köszönöm szépen nagyon jól ellennék egy gazdag lány mellett. Adott esetben dolgozom sem kéne. Csak hát, érezzük, hogy ennek rossz a vége.


Szoval ezért nem a férfi a hibás, ezek évezredek alatt belénk kódolt "ösztönök"

2021. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

7#de én vakodi férfiakkal jarok azinte mindig.

Vezetői irányito habitus, dominancia stb.

Jóformán a mostani parom tekint csak eddig vele egyenlő oartnernek.(megesnek neha olyanok hogy alárendelem magam, es olyankor reflexbol "felemel"es nem hagyja)

Ugyanakkor borzalom sérti az egoját hogy nem kérem a segítségét pl pénzugyekben. Mikor szakmája is.(de csak azert nem, mert hagy rendelkezzem már en a beveteleimrol es kiadasaimrol, ne ő mondja már meg..elvégre nem az anyám vagy akármi.de ezt persze nem mondom neki)

2021. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Bicsi elütések miatt
2021. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Lenne bennetek keserűség, féltékenység?"

Egyenesen sokkolódnék tőle. Jól él, boldogságban? Anyagi bőségben? ÉN MEG NEM??? Jesszusom, kikészülnék. Főleg, ha összeköltözünk, akkor jó anyagi létben élnénk a lehetőségek miatt. Ez teljesen taszítana, nem nőttem még fel ahhoz hogy ilyen jó életbe belevágjak. Több bennem a düh, a féltékenységet, a kisebbségi komplexus, úgy mint a te kiválasztott partnereidben. Jobb ha hazudsz ezekről, és nem derül ki a férfiakról, hogy mennyire képtelenek elfogadni a jót és önbizalomhiányosok. Te sem akarsz vele szembesülni. Hazudj, erre építsd a kapcsolataid inkább, csak legyen valakid! Sok sikert!

2021. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!