Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az a férfi, aki két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a férfi, aki két hét chatelés után azt írja, hogy "örül nekem"?

Figyelt kérdés
Tarskereso appon kezdtünk beszélgetni, két hete chatelunk, hétvégén találkozunk először. Ő már olyanokat ír, hogy örül nekem, és reméli, hogy sűrűn tudunk majd találkozni, és hogy vele jobb dolgom lesz, mint az exemmel. Nekem ez fura, mert még nem is látott, csak képen :D Szexelni akar, vagy mi?

2021. jún. 17. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
elárulok egy titkot, mindenki szexelni akar
2021. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom szimpi vagy neki, úgyis akkor dől el mi lesz, ha találkoztok.

N

2021. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szóval úgy értettem, csak a szexre hajt?
2021. jún. 17. 20:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lelkes. Nekem az a fura, hogy azt mondja jobb dolgod lesz vele, mint az exeddel.
2021. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4: beszélgettünk arról, hogy a volt barátommal nagyon nehezen tudtunk találkozókat osszehozni, és ezért írta, hogy vele sokkal jobban járok majd.
2021. jún. 17. 20:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Engem kicsit megijeszt ez a nagy lelkesedés, mert mi van akkor, ha elképzel engem valamilyennek, aztán nem olyan leszek eloben. Nekem is szimpi a srác, de azért ilyeneket nem írok neki.
2021. jún. 17. 20:56
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Mindenki hajt a szexre, az is az egyik cél, aki nem az hazudik.


Azért ha látjátok már egymást, és volt már csók is, akkor már mindenki el tudja, hogy lefeküdne e a másikkal vagy sem.


Azt nem lehet megmondani, hogy mi meddig tart...

2021. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nálam alap, ha egy nővel beszélek, akkor mindig a szexet látom magam előtt mint végkifejletet. Én legalább nem kamuzok!
2021. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Ezért nézünk romantikus filmeket. A képzeletbeli világ, ahol a férfiak nem állatok.
2021. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Ez a lelkesedés nem csak szexre vall. Az exem már az első beszélgetéskor azt írta, hogy örül nekem, meg hogy a felesége leszek. (oké, látásból "ismert", de na)

Hát ki is derült, hogy nárcisztikus, azért idealizált agyon. De ez csak egy véglet. :D

Ha nem túlzó és túl lelkes ismeretlenül, akkor az örül neked tényleg csak annyit jelent, hogy örül neked. Tudod mennyi pitsa van társkeresőkön? Szoktam nézegetni a kollégám appjait és siralmas a felhozatal, ezt nőként mondom. Nyilván örülnek a normális férfiak, ha találnak olyan nőt ebben a halmazban, akivel lehet heteken keresztül is normálisan kommunikálni. És még képek alapján ugye tetszel is neki. Én is örülnék már egy ilyen férfinak, szerintem ezzel semmi gond. :D

2021. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!