Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak! Mit gondolnatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Mit gondolnatok egy ilyen jelensegrol?

Figyelt kérdés
Ha egy Irina Shayk/Angelina Jolie /akarmilyen kinezetu (civil) alomnotokrol kiderulne, hogy pl. elmeleti fizikus, matematikus, atomenergetikai mernok vagy hasonlo absztrakt munkaja van. Meglepodnetek, komolyan tudnatok venni?
2021. jún. 21. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

miért ne tudnám komolyan venni?

egyébként jó néhány olyan matematikus nőismerősöm van, akik külsőre kifejezetten macás/cicababás kivitelűek. az, hogy hogy néz ki valaki, semennyit nem változtat a szellemi képességein.

2021. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a mérnökin láttam már olyat, hogy senki nem hinné el, hogy ott tanult. Semmit nem gondolok. Dolgozni akar, és ezt választotta vagy ez jött össze. Sokszor az élet nem választás kérdése, hanem kényszer. Én is alapból fogorvos akartam lenni.
2021. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Imádnám.
2021. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
kvantumfizikás elméleteket hallgatnék tőle és közbe arcon spricálnám !
2021. jún. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!