Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-35 férfiak! Ti mit gondolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 férfiak! Ti mit gondolnátok egy olyan 24 éves nőről,aki szűz és még nem is csókolózott?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 22:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
38%
Azt, hogy irtó ronda lehet, vagy mélyen vallásos, vagy alacsony a libidója és nem érdekli a szex. Nekem egyik verzió sem szimpi.
2021. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Nekem van ilyen barátnőm. Átlagos, nem néz ki rosszul, és szeretne régóta párkapcsolatot, de eddig senkivel nem jött össsze a dolog, akivel ismerkedett. Nem minden lány akar részegen összefeküdni az első jöttmenttel valami házibuliban, csak hogy sikerüljön elvesztenie a szüzességét...
2021. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
34%

Nem egymást keressük. Nincs kedvem újra egy szűz lánnyal melózni. Bizonyára valami gond van vele.


#2: Ne állítsuk már be úgy, hogyha valaki elveszti 18 alatt, akkor az biztos összeáll bárkivel.

2021. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
57%
#2 ja mert aki csókolózott már 24 éves koráig, vagy ne adj Isten már nem szűz, az biztos csak valami ócska ri*banc lehet, aki egy buli wc-jében vesztette el. Képzeld el én 17 évesen szerelemből, 3 hónap kapcsolat után vesztettem el. És örülök neki. Akinek 24 éves korára senki sem tetszett annyira, hogy akár csak csókig jusson, ott valami baj van...és nem, nem a jelentkezőkkel.
2021. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
44%

Ha számomra ismeretlen személyről van szó - azt, hogy nem igazán mond igazat. Megérteném, mert mindenki színez egy kicsit a múltján, igazán őszinte ember nincs.


Ha jobban ismerem és nagyjából barátság-szerűség van közöttünk - a diszkréció keretein belül megkérdezném, hogy miért történt így, próbálnám megérteni mi áll a háttérben. Utána esetleg elmondanám, hogy én is így voltam ezzel, szóval nincs egyedül ezzel a világban és fel a fejjel.

2021. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
Az én barátnőm gyakorlatilag nulla tapasztalattal volt ilyen téren, mikor fél éve megismertem. Egyszerűen nem keltette fel senki úgy az érdeklődését, pedig szép lány, lett volna lehetősége. Aztán megismerkedtünk, kiderült mennyire egyezünk szinte mindenben, fülig szerelmesek vagyunk, szenvedéllyel nyomjuk kb. naponta, mindent meg tudunk beszélni. Becsüljük, tiszteljük és imádjuk egymást. Nekem pozitívum volt már az elején az is, hogy nem feküdt össze sokmindenkivel, illetve nem volt kapcsolatban csak azért, hogy legyen valakije.
2021. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
41%
#6 hány éves a baránőd?
2021. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
6-os vagyok, 25 volt a barátnőm, mikor megismertem, én 28 vagyok
2021. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem akarok meggyőzni senkit, hogy ez föltétlen pozitív dolog, csak leírom a tapasztalatomat, hogy vannak ilyen emberek, akiknek nem úgy alakult, de ettől függetlenül rendben vannak, megtalálhatják a boldog párkapcsolatot.

Csak az szomorít el, hogy sokan rögtön elítélnek valakit csak ez alapján. Engem is rögtön lepontoztak, pedig csak leírtam, hogy van ilyen, és nem föltétlen pszichiátriai eset vagy ronda.

6-os voltam

2021. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
37%

#9: Biztos vannak ilyenek, de én még nem láttam. Pedig, ismertem már pár ilyen csajt.

Az egyikük 20 évesen jött össze egy sráccal, a srác 1 évet várt a szexel. A csaj mindig elutasította. Után átverte a srácot, keresett egy másikat, aki befűzte és átverte. A csaj 3. randin már lefeküdt vele, a srác szinte megerőszakolta. A csaj szerint ez oké. Azóta péniszről péniszre ugrál. Az első kapcsolatából a srác meg tönkrement lelkileg.

Egy másik csaj ismerősöm 24 és szűz. Kapcsolata sem volt. Hírességekre gerjed csak rá.

És még sorolhatnám... Biztos van kivétel, csak én még nem találkoztam vele.

2021. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!