Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A helyzet az, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyzet az, hogy tetszik egy srác. De nem egy osztályba járunk. Msn-en is szoktunk beszélgetni. Sőt sms-ezni is szoktunk. Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Elég sokat beszélgettünk már msnen,és a suliban köszönt is...de mostmár nem..:(

Néha észre sem vesz,valamikor meg elég feltűnően bámul...

Nem tudom,hogy mér nem köszön,mert msnen ugyanúgy beszélgetünk,sőt még SMSezni is szoktunk néha!!!

Szóval már nem értem az egészet!!!lécci aggyatok valamilyen tanácsot!!

És szerintetek miért nem köszön mostanában??:O

Am...még soha nem beszélgettünk egymással..de szerintem csak azért mert mind a ketten olyan kis "nyuszik" vagyunk!!:(

Én szeretnék vele többet beszélgetni,és mivel nagyon tetszik,esetleg járni is.Lécci segítsetek,hogy mit csinájak...Előre is köszönöm


ÜDV:Barbii


2008. dec. 8. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ott az msn-en ott talán könyebben tudtok bezsédbe elegyedni és letudod szűrni, hogy lehet e a dologból valami. Sok sikert!
2008. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszii

de tudtok vmi jótancsácsot adni??

mert én már tényleg nem tudom hogy mit csináljak!!

vagy hogy elmondjam neki hogy tetszik?vagy nee??

vagy inkább utaljak ráá??

ha igen akkor mivel?

mit mondjak??

Köszii

2008. dec. 8. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Jótanács? Van.


Tanulj meg értelmesen, normálisan írni. Kérlek.


A sráccal kapcsolatban annyit, hogy a haverok és egyéb iskolabéli állatfajok igen komoly problémákat tudnak okozni. Baráti alapon beszélj meg vele valami programot, olyat ami mindkettőtöknek tetszene, és amin biztos hogy nem találkoztok ismerősökkel.

2008. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!oké megpróbálok rendesen írni!:D általában úgy is szoktam:D

csak most siettem:)

köszönöm a válaszokat és még várom hogy írjatok!

De szerintetek most miért nem köszön??:S

2008. dec. 8. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!