Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok és új...

16 éves lány vagyok és új osztályba kerültem. Szeretek beszélgetni. De valahogy nem akarnak velem barátkozni mi lehet a baj? :S a másik osztályomba meg szerettek.

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
nemvagy szimpi nekik..
2009. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja igen lehet, de azt nem értem van 1 tök bunkó csaj nagyképű beképzelt.. vele meg barátkozznak

:S

2009. szept. 3. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Közeledsz az osztály felé? Odamész beszélgetni hozzájuk?
2009. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell kezdeményezned. Én már háromszor kerültem új osztályba (2 költözés miatt, egy meg ugye a középiskola kezdése miatt) és a beilleszkedés nem a másik 25 embertől függ hanem csakis tőled. Ha te közeledsz és odamész beszélgetni, mondasz egy két vicces beszólást, érdeklődsz a többiek iránt, bkapcsolódsz az osztály közös hülyeségeibe, akkor szeretni fognak. Persze akkor sem 1-2 nap alatt megy (még csak 2 napja van suli).... De jövő héten ilyenkor már sokkal több haverod, barátod lesz.
2009. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bunkó, nagyképű csajokból lesznek a megélhetési "lányok". Azért barátkoznak velük, mert ők most a menők. Nagyon menő butának lenni.
2009. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!