Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány cm-től zavaró egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány cm-től zavaró egy kapcsolatban a magasságkülönbség egy fiú és egy lány között? (Fiú a magasabb)

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 16:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgyértem nem hiszem hogy a csajt zavarja, a fiúnak lehet zavaró, ha le kell hajolnia a csóknál stb.
2008. dec. 8. 16:23
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Én általában egy fejjel magasabb vagyok, mint a barátnőim, de eddig senkit sem zavart.


Egyébként tudományos kutatások alapján, bizonyított, hogy a 47,345 cm már zavaró.

2008. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Az az igazi,ha a pasinak kell lehajolni a csókért,nem a lánynak!
2008. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálunk 35cm volt és semmi problémát nem okozott....igaz a csók egy kicsit megerőltető volt mind én, mind ő feléről de megoldottuk:D néha nyakfájás is volt de ez igy volt romantikus.....igaz már szakítottunk de nem ez volt az oka...szóval szerintem a méretkülönbség nem számit főleg ha a pasi a magasabb...:)
2008. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Az én barátom kb egy fejjel magasabb mint én! én elég picurka vagyok de neki kifejezetten tetszik hogy ilyen kis pici vagyok és ebből még becenév is származhat pl mint az enyém manó! Az nem baj ha a fiú magasabb de ha a lány a magasabb az már gáz!
2008. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom majdnem 2 méteres, én meg kb 166 cm vagyok. Nem okoz gondot a magasságkülönbség, minek is??
2008. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért téged zavar hogy le kell hozzá hajolnod? Szerintem az sem jobb ha a lány magasabb és kisszékre kell állnod hogy elérd és csókot tudj tőle "lopni"!:)
2008. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok, és elég alacsony :D Viszont a kiszemeltemnek kb. a füléig érek, de akkor ezek szerint az még nem nagy különbség :D
2008. dec. 9. 15:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 10 centi felett már zavaró. Miért kéne beérnem nálam jóval alacsonyabb lányokkal?
2013. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!