Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire normális, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy még más emberekkel is ismerkedik?

Figyelt kérdés

Két hete beszélgetünk Facebookon a sráccal, még nem találkoztunk. Én csak Vele beszélgetek már, de tegnap kíváncsiságból felmentem a társkeresőre és még mindig online láttam ott.... Meddig normális, hogy ezt csinálja? Első, második randiig?

Vagy annyira nem érdeklem, ha még másokkal is ismerkedik? Vélemény? Hogy álljak hozzá. Köszönöm



2021. jún. 29. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Két hét semmi. Nyilván ismerkedik tovább, ki tudja mi lesz még veled.
2021. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
93%
Nem biztos benned,ennyi az egész. Ha szóvàteszed, még te leszel leqrva, hidd el.
2021. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Találkozón dől el minden. Én első randin érezni szoktam, hogy el tudok-e képzelni többet, vagy sem. De idén 8 randim volt, és hiába volt online mind normális, személyesen vagy borzasztóak voltak, vagy nem volt kémia, vagy éreztem elsőre, hogy nem passzolunk. Míg csak cseteltek, normális, hogy nem törli magát.
2021. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen normális, ha másokkal is beszélget. Még csak nem is találkoztatok.
2021. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De egyszer már beszéltem ezzel a sráccal régebben, akkor törölte magát miattam. De nem tudtunk talizni. Most mikor újra regisztráltam, most ismét rám írt, de már ott maradt. Nem azt mondom, hogy zavar, csak olyan így, mintha megváltozott volna a hozzám állása.
2021. jún. 29. 20:36
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Ohh, ez nem tini kategória?
2021. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Amíg nincs személyes találkozás és csók, addig teljesen normális.
2021. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ne agyalj rajta, hanem minél hamarabb találkozzatok. Interneten nem alakul ki szoros kötődés, mennek-jönnek az emberek, igazi húspiac. Minél hamarabb találkozol, annál hamarabb tudjátok eldönteni, hogy akarod a másikat.
2021. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Bizonytalanért senki sem törli magát, már ha abból indulsz ki, hogy hány kamu profil van, illetve sok olyan aki találkozni nem akar, addigra megpattan, így miért törölje magát?

Találkoztok 1-2-3 alkalommal akkor már azért felvázolhatja ő is, hogy komolyabb lesz-e a dolog részetekről és akkor törölni fogja magát, de így minek?

Szép nyári idő van, egy félórás sétából több minden kiderül mint hetekig levelezni valakivel. és a randi nem kötelez semmire. Próbáld meg.

2021. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!