Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok egy előnytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy előnytelen külsejű nővel?

Figyelt kérdés
Olyan hibáim vannak amiken tényleg nem tudok változtatni, nem merek senkinél sem próbálkozni. Túl nagy a fejem ( már volt aki mondta), pasi mellem van szóval nagyon kicsi és távol egymástól, az is fönt a nyakamban.Széles a hátam, nagy kezem van. Egyedül a bőrömön tudnék változtatni ha a bőrgyógyász egyszer rájönne az okára : hatalmas gyulladt pattanások vannak rajtam, hegek is maradtak már, de sajnos a mellkasomon is van , ezért csak nyakig érő pólókat veszek fel.A legrosszabb nekem az , hogy 20 kiló felesleg van rajtam de mégsincs mellem.180cm és 90 kg vagyok.Amikor naponta jártam futni akkor se adtam le 1 kilót sem.Ezeken nem tudok változtatni, bár vágattam már rövidebb hajat, hullámosítottam hogy többnek tűnjön, de mégnagyobbnak látom a fejem. Tényleg semmi esélyem ? Ismerkedő oldalon próbálkoztam már, képet se mertem feltenni. Akik meg személyesen ismernek, azok közül nem volt olyan aki akart volna valamit tőlem. Soha nem lesz pasim?

2021. jún. 29. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Hány éves vagy?
2021. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
25 múltam
2021. jún. 29. 22:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bagy a fejed, csak magas vagy es ehhez aranylik minden. Keszittes fotokat 195 es magadabb pasikkal, egybol hekyesen fogod latni az aranyokat. A pattanast hoemon omozza, van ra gyogyszer, diane 35 vagy pedig roacutan stb.
2021. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnos fotókon is szembetűnő, ha fiú tesóm van mellettem , vagy osztálykép volt anno, akkoris. Igazságtalannak tartom az életet, egy átlagos külsővel is megelégednék, mert abból sok mindent ki lehet hozni. Volt amikor egy kisgyerek azt mondta anyukájának hogy csúnya a néni és rám mutatott. Gondoltam én is hormon bajra, mert az sem normális hogy elkezdtem futni és semmit nem fogytam, akivel együtt futottunk 30 kilót adott le.
2021. jún. 29. 23:05
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Ezzel a gondolkodással nem is nagyon lesz senkit. Csak a negatív dolgokat mesélted el magadról. Ha megpróbálnád magadat elfogadni úgy ahogy vagy, illetve ha valamivel nem vagy elégedett, dolgozz rajta (pl súly).

Ha kifele is ezt mutatod, akkor tényleg rondának fognak hinni az emberek.

A pasik nagyon szeretik, ha egy nőnek vidám és pozitív a kisugárzása☺

2021. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es Hiába futsz, ha nem diétázol mellette. Érdemes volna keresned endokrinológust.
2021. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Életmódváltás, helyes étrend, helyes edzésterv, plasztika. És kész. Minden megoldható ma már. Atöbbi csak kifogás.


Futás helyett valami más, főleg aerob (illetve érdemes intervallban gondolkodni aerob alapba kardiot beillesztve csinálni, pl spinning/ szobebicikli)

Étrendnek pedig szálkásító legfőképpen.

Ha találsz indulót, akkor életmódváltó klubba iratkozz be. Aztán ha sikerült elérned a természeti korlátaidat, és tudod mit szeretnél, akkor jöhet a plasztika.

2021. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
(Ja, és a pattanás is valószínűleg étkezés... valami kihozza belőled. Fűszerek főleg.)
2021. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is valami ételallergiát akartam írni a pattanásokra.

Két leggyakoribb a búzaliszt meg a tejfehérje.

2021. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
XD
2021. jún. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!