Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csjók szerintetek fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csjók szerintetek fekete hajban milyen színű melír állna jól?

Figyelt kérdés
mármint a melir fiúhajba
2010. aug. 26. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmilyen melír nem áll jól egy fiú hajában.

Irtóübergigagáz.

2010. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
rokkerek szoktak bele szőkét,amúgy feketébe nem áll jól semmilyen,kivéve a szőke
2010. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fúúúj mivan? fiu? te undorító homokos,vissza szívom az előző válaszom :X
2010. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
miért lenne undorító egy homoszexuális fiú am. is nem a te dolgod...szerintem feketébe a vörös vagy szőke de padlizsán lila is lehetne én az utóbbit választanám.(Erika)
2010. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fekete hajú lánynak se állna jól benne a szőke melír..max padlizsánszínű vagy hasonló
2010. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a melír a legundibb dolog a világon... azon belül is a szőke (kivéve, ha alapból világos a haj, úgy még elmegy, na de feketébe...). Én a helyedben inkább egy vastagabb tincset festenék be, mondjuk sötétkékre vagy ilyesmi, de persze te tudod...
2010. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hallod ez mióta szex szerelem kategória?

am nem áll jól semmilyen melír benne

18L

2010. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Természetes vagy festett fekete?
2010. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

fekete hajban a vörös csíkok állnak jól, nekem is olyan volt sokáig...de pasinak sztem is gáz ha festve van a haja


21/L

2010. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

fúj semmilyen, a melír akkor volt divatos amikor én voltam tinédzser, a 90es években.


28/N

2010. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!