Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi jut eszetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi jut eszetekbe először ha meghalljátok hogy egy pasi 30 évesen gyári munkás és nettó 175 ezret keres és a szüleivel él?

Figyelt kérdés
Úristen, mekkora lúzer? Kezdenétek vele ha bejön?
2021. júl. 3. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Múltkor azt írtad 200 fölött keresel bőven
2021. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Hogy nem egy ligában játszunk.
2021. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sose írtam ezt, én nem szktam hazudozni ,170 et írtam, de júniuzra 175 öt kaptam, ez eddig a legtöbb amit kaptam itt.
2021. júl. 3. 10:46
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Nyugi kérdező!

van még pár 100 ezer sorstársad ma ebben az országban.

Ebben a gazdasági helyzetben a nők is otthon élnek, nehogy azt hidd egyedül tart fenn albérletet, aki 100-200 között keress.

Csak otthon ülve várja a sültgalambot, aki majd betud hülyíteni.

2021. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, most őszintén, nem mindegy kinek mi jut eszébe? Lényeg, hogy te legyél elégedett magaddal oszt kész
2021. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%

Az ilyeneket eleve nem tekintem férfinek, hanem még kisfiúnak. El nem tudnám képzelni mit tudna kezdeni velem, még egy randi is tök kínos lenne. Szerencsére nem mozgok ilyen körökben, amikor mégis kénytelen vagyok (példul bolti eladó, postás, rendőr, futár, stb kisfiúk ) akkor meg igyekszem átnézni rajtuk, és rövidre fogni.

23/L

2021. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Szia 6-os!

Férfiként mit adod ki magad fiatal lánynak?

Talán skizofrén vagy?

Anyud látott már mostanában, te troll?

2021. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5: nem vagyok elégedett, lehetne jobban keresni, de egyelőre ez van, nézegetem a lehetőségeket.
2021. júl. 3. 10:55
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Azt, hogy valószínűleg a Mérce.hu-t olvassa, a bankokat,Orbánt,gyíkembereket, kapitalizmust hibáztatja ahelyett, hogy tenne valamit az előremenetele érdekében.
2021. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Bazsi... Ne erőlködj! Mindenhogyan gáz vagy
2021. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!