Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás nők! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nők! Összejönnétek gyári betanított munkás pasival?

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 08:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
59 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Balázska... minek neked diplomás nő? Így is hatalmas kisebbségi komplexusod van. Örülök, hogy még mindig van munkád btw, csak így tovább.
2021. jún. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%

A legtöbb munkással teljesen más nézeteket vallunk. Minek kísérletezzek velük?

Amúgy minden tiszteletem a kétkezi munkásoké, de párkapcsolatra teljesen kizárt hogy jól meglegyünk hosszú távon.

2021. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%

"ezek a diplomás nők milyen sznobok, csak a papír érdekli őket, pedig a diplomával együtt nem adnak IQ-t és egyébként sem attól lesz valaki értékes, a Józsika is burkolóként többet keres, mint az a sznob nő a büfészakos diplomájával, mi az, hogy nem adja alább"


Kérdés: faszé' akartok ti diplomás nőt, ha egyébként így vélekedtek rólunk?

2021. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%
Burkoló és betanított munkás nem ugyanaz nálam.
2021. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Épp eleget lettem piszkálva a diplomám miatt a nem diplomások által. Nincs az a pénz, amiért kapcsolaton belül ezt tűrjem. Ha annyira lenézi a diplomásokat, minek próbálkozik be náluk?
2021. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
98%

Nem a diploma teszi, de mennyi közös pont volna az életetekben?


Szabad idő, érdeklődési kör, baráti kör?

De a szerelemben úgysincs szabály.

2021. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%
Bazsimazsi... Hányszor megírtam, hogy a fejedbe tegyél rendet legelsőnek!
2021. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%
Én ismerek ilyen párost, ezzel nincs baj alapból szerintem. De amíg ilyen sok baj van nálad mentálisan addig minek neked bárki is?
2021. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
Diplomás közgazdász vagyok. Gyerekem apja burkoló volt. Mostani élettársam lakatos. Nem betanított munkások ugyan. És teljesen ok, nem volt ebből soha konfliktus, de rossz érzés sem, egyik részről sem.
2021. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
Ez attól függ, hogy alkalmazkodik egymáshoz a két fél. Egyik kuzinom szoc.munkás, párja segédmunkás és két gyereket nevelnek együtt. Mondjuk kuzin az, aki idomult hozzá, olyan szinten, hogy gyerek korában a fűre nem lépett és kb. tehenet nem látott élőben, ma már tanyán laknak.
2021. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!