Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőcik, szerintetek ezek kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcik, szerintetek ezek kamu képek, mert a srác nem hajlandó velem talizni, sem telefonon szóban beszélni több mint 3 hónapja?

Figyelt kérdés
Mindig a kifogások. Privátban küldök képet.

2021. júl. 3. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez kép, ha három hónapja nem hajlandó semmire, akkor az kamus. Ennyire egyszerű.
2021. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom milyen képek lehetnek, de érdekes, hogy pár kép annyira megfogott, hogy még mindig loholj olyan után, aki szemmel láthatóan nem tesz erőfeszítést érted.


Első talit ha leüti, oké, ha másodikat is, akkor már offolom, mert nem érdeklem akkor. kész. Időpazarlás a többi.

2021. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Cica, küldd a képet!
2021. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

nőCIK

XDXDXD

2021. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Brrrrrr
2021. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azért, mert ír mindig. Csak nem tudom, mit akar ebből kihozni, ha egy talit lemondott munkára hivatkozva, azóta meg nem hívott el többre és nem is igazán látom, hogy akarna találkozni. Vagyis ez sem igaz, mert azt mondta, ha lesz elég ideje egy komolyabb kapcsolatra, akkor fogunk találkozni. Csak állítólag nem akarja, hogy a jelenleg fennálló időhiánya nekem is rossz legyen, mert így nulla lenne a kapcsolatunk. De ez tuti kamu szöveg. Szerintem
2021. júl. 3. 21:06
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindegy, tarsad tarcsiba és közben keressél új lehetőségeket
2021. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mutasd
2021. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noren1989 ***** válasza:
Megint előkerült 44/F? 😉😅
2021. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát igen,úgy néz ki ez valami híresség lesz.Túl jó képek.
2021. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!