Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Esztétikai hiba a nemi szerven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esztétikai hiba a nemi szerven, hogyan mondjam el a randizás során?

Figyelt kérdés
Néhány hónappal ezelőtt egy pattanás jelent meg a hímtagom külső részén. El is mentem vele orvoshoz, megvizsgálta. Mondta, hogy semmi komoly. Egy egyszerű pattanás. Írt is róla egy papírt. A bökkenő az, hogy a pattanás elmúlt, de mivel jó nagy volt, így egy heg vagy sebhely maradt a helyén. Jelenleg randizom egy lánnyal. Úgy néz ki, hogy komoly kapcsolat lesz belőle és hamarosan eljutunk oda, hogy le is kellene feküdni. Ti hogyan mondanátok el, hogy egy sebhely van a nemi szervemen?
2021. júl. 5. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van heg, eddig egyik barátnőmet sem érdekelte, orálnál sem. Ha nem okoz kellemetlenséget, nagyjából mindegy.
2021. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak te gondolod túl. Nekem egy műtéti heg van ott ami elég nagy, és még soha senki nem undorodott tőle. Én sokáig szégyeltem, de nincs miért.
2021. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, más nők hogy vannak vele, de én nem nézegetni szoktam a párom nemi szervét, jó eséllyel fel sem tűnne egy ilyen sebhely. Ne gondold túl, szerintem a csajt sem ez fogja érdekelni.
2021. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog a lány tüzetesen négyzetcentiméterről-négyzetcentiméterre átvizsgálni :DD Vagy bőrgondozóban dolgozik??
2021. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2021. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mondani. Ez semmiség.
2021. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont az zavarna, ha ilyennel traktálnának. Senkit nem érdekel. Elmondod, ha rakerdez. Nem kell ezen pörögni.
2021. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
A punci meg alapból úgy néz ki, mint egy nagy nyílt seb. Ráadásul néha még vérzik is :D
2021. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mint kettesnek egy műtéti heg van ott ami nem kicsi. Sokáig szégyeltem, míg egy lánnyal oda nem kerültünk, hogy lássa és abszolút nem, hogy az ott van. Azóta engem sem zavar.
2021. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Engem elijesztene...
2021. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!