Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon jó barátnőm barátnőjéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó barátnőm barátnőjével hogyan ismerkedjek meg közelebbről?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. Van egy nagyon jó barátnőm (csak barát, de nő nemű), segítséget kért az egyik barátnője költözetetésében, mivel nekem van autóm. Végül úgy alakult, hogy csak én mentem segíteni a barátnőjének, szóval így kvázi ismeretlenül egyszer találkoztunk. Barátnőm elmondása szerint sikerült jó benyomást keltenem. A lányról tudni kell, hogy utál mindent ami online van, ezért kicsit nehezebben lehet elérni. Messengerezni szokott, de ennyi kb. Viszont a költözés miatt megadta a számát, ő is tudja az enyémet. A kérdés igazából az, hogy milyen fórumon kezdjek beszélgetést. Keressek valami kamu indokot pl., hogy benn felejtett valamit a kocsimban vagy csak írjak rá? Tudom, hogy kicsit túl gondolom, de egy éve már nem "csajoztam", nagyon durvát csalódtam korábban. Befejezésül annyi, hogy mindketten szinglik vagyunk, ő 20 éves. Mit tennétek? Lányok nektek mi tetszene?

2021. júl. 2. 09:20
 1/6 A kérdező kommentje:
*keressek valami kamu indokot és hívjam fel?
2021. júl. 2. 09:21
 2/6 Hellmano ***** válasza:
79%
Jajj felejtsd el ezt a benn felejtett valamit a kocsidban vagy nyomj egy ilyen, akkor már legalább. "Te véletlenül a rózsaszín anál dildód bent maradt a kocsimban, néztem néztem, de mondom az nem lehet, hogy az enyém, így csakis a tiéd lehet".
2021. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod és megmondod neki, hogy szeretnél találkozni vele.


Ennyi.

2021. júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, kérdezd meg milyen az új lakás, milyen a környék, stb, ha erre nyitott akkor elhívhatod randira
2021. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne kamuzzál.
2021. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 harebell ***** válasza:
100%

Ha nem akarod "csak úgy" felhívni, az is jó, ha írsz neki egy üzenetet. A kamu indokot felejtsd el, kérdezd meg, hogy van, hogy tetszik neki a környék stb, és hogy van-e kedve találkozni.


Ha ezt sem akarod, a legkézenfekvőbb, hogy a barátnőd megkéred, hogy barátilag üljetek be vagy menjetek hármasban valahova, aztán ott lesz lehetőséged többet beszélgetni vele. Utána viszont tényleg hívd randira.

2021. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!