Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejönnek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoty8 kérdése:

Csajok nektek bejönnek ezek az adatok rólam? (konkrétum tovább)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 15 éves vagyok. 180 centi, 62 kiló, hajam barna, szemem zöld, sokat humorizálok, senkinek nem akarok rosszat, általában őszinte vagyok, focizok,szeretek sportolni, nem cigizek és nem piálok és nem járok diszkóba.

Nem tudom hogy mi lehet a baj de semmilyen kapcsolat nem akar összejönni. Nektek mi a véleményetek rólam? Mi lehet a baj? min változtassak? lécci csak csajok válaszoljanak


2010. aug. 26. 23:21
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
sztem is cool vagy....linkelj képet pls....:) és akk pontosabban tudunk válaszolni 15/L jah nincs pasim
2010. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

Mi vagy te kisbarátom?


Lány?????


Szerinted egy ilyen alapján lehet bármit is levonni, hogy valójában ki is vagy?

Annyira felesleges kérdés ez, hogy csak na!

Inkább ne itt kérdezd meg, mit gondolnak rólad, hanem személyesen....

Ide bármit írhatsz...


Egy lány nem ez alapján fog téged szimpatikusnak tartani, hanem aszerint dőnt, hogy ha személyesen vele vagy, mit gondol rólad, stb...


Az ilyen nyálas fiúk meg menjenek máshova!

Komolyan mondom már a fiúk is úgy viselkednek, ,mint egy tizenvéves lány...

Jaj jó így a hajam, vagy divatos a ruhám..stb...


Még jó, hogy nem piálsz 15 évesen...

A korodhoz képes magas vagy, és a kapcsolat: Miért lenne még baj, hogy nincs kapcsolatod???


Egyébként elmondom, hogy a korodbeli lányok többsége nem az ilyen pasikat nézi, mert fiatalnak tartanak hozzá és éretlennek....

Inkább járnak 18, 30 évesekkel, minthogysem a korukbelivel sajnos...


ÉS ne foglalkozz annyit magaddal, felesleges. Annyi, hogy legyél ápolt, nem kell divatosnak lenni, mert felesleges inkább igényes legyél...

Légy humoros ha jó neked, de ne erőltesd, mert az sem jó. Kedves és határozott. DE a legjobb ha úgy visekedsz amilyen vagy és amilyen a gondolkodásod! Semmit nem érdemes erőltetni, mert nem jó az. Egyébként gyerek vagy, ráérsz még kapcsolatot teremteni, tudom a hormonok dolgoznak, de akkor is kontroláljuk magunkat és eljőn majd a szerelem! Nyugi!!

2010. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim válasza:

Hat így látatlanba nincsen veled semmi gond. De linkelj képet, mert amit linkeltél azt nem hozza be. Amúgy én is ilyen típusú vagyok, csak én szeretek bulizni, de én sem iszok, nem cigizek, szeretek sportolni.

15 éves lány

2010. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
OMG. az iylen kérdésírók mennyenek már a p!csába."nem tudod mi lehet a baj"? hát az hogy egy kocka f@sz vagy és túl kretén ahoz h odamenj egy lányhoz.elegem van már a sok csicskából aki irogatja hogy nemakar összejönni 1 kapcsolat meg miért nincs csajom..stb...mondjuk azért mert életedbe nem szólítottál le egy csajt sem!-.-
2010. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek még aki beszólogat annak is:)
2010. aug. 29. 21:49
 46/53 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2010. aug. 29. 21:52
 47/53 anonim ***** válasza:
Nem jó a link..
2010. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:

[link]

és ez?

2010. aug. 29. 22:03
 49/53 anonim ***** válasza:

Én már láttalak valahol srác :D nem a vörösmartyba jártál? XDD Amúgy szerintem egyél rendesen, és sportolj...semmi izom nincs rajtad :)

15F

2010. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

Hát így a leírások alapján..Sztem aranyos fiú vagy..sőt biztos.:D sztem az sem baj,ha nem bulizol..még fiatal vagy.:D am sztem minden jóó.:D

"Általában őszinte vagyok" XD Jóólvan..mindenki hazudik néha.

Ha akarsz akkor írj privit.:D

2010. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!