Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ha első elutasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha első elutasítás után tovább udvarolgattatok egy lánynak volt már, hogy mégis sikert értetek el nála?

Figyelt kérdés

Ha igen miért? És mennyi idő után? Hogy történt?


F24



2021. júl. 8. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen, viszont nem a további urvarlás hozta meg a sikert, hanem hogy elkezdtem leszarni, egyből érdekes lettem amikor csak egyszavas válaszokra méltattam, meg nem szóltam neki ha bulizni mentem hogy jöjjön stb.
2021. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kidobnak az ajtón, nem megyek vissza az ablakon.
2021. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt, több is.

Nincs tuti recept, ahogy semmire nincs a párkapcsolatokban.

2021. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy csaj, akit 9. évig fűztem mire beadta a derekát, és utána meg azzal jött nekem, hogy miért nem jöttünk össze hamarább!
2021. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Aki évekig csak szexelni akart velem barátja/barátnőm meleltt. De nem akart kapcsolatot. Most 10 éve vagyunk együtt. 2 kisgyerek
2021. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, de láttam a "lehetőséget" benne annak ellenére hogy elsőre lepattintott. Ezzel együtt olyan szekér után futni ami sosem vesz fel leginkább időpocsékolás.
2021. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csókig vagy szexig se jutsz el kb 3. alkalomig. S ez nem ismétlődik legalább 2x. Hagyd. Csak elúszik az életed.
2021. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!