Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenképpen nőre gondoljak ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképpen nőre gondoljak ?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival neten. Eddig nem tűnt el hétvégére. Viszont most csütörtökön este beszéltünk utoljára. Azóta sehol sem online és 2 napja nem írt. Valahogy berágta magát a fejembe ez a gondolat, hogy mi van, ha nő van a dologban. Erre mennyi esély van szerintetek?

2021. júl. 10. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Lehet visszament az exéhez. Lehet egy új nő is. Lehet csak ilyen link, vagy “szabad” típus. Sok minden lehet. Lehet kórházban van. Innen nehéz kitalálni.
2021. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Mindenféle képp van valami titkolni valója. Családja van, nője van, új nő a képben, vagy még gyerek is van láthatás, de valószínűbb, hogy ghostingolt másik nőkért
2021. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
100%. Vagy ő Jézus, akkor elő fog kerülni hétfőn.
2021. júl. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Csakis az lehet igen. Ugyan mi más. Egy férfi élete kizárólag arról szól h melyik nővel foglalkozzon éppen.



Jaa neeeem ez a nők élete, ők foglalkoznak állandóan ezzel. Faszikám meg lehet hengerfejt síkol meg keritést épit, kitudja.

2021. júl. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nyár van. Ezer dolgot csinálhat még a nőzésen kívül. Lehet hogy elment a haverjaival egy hétvégi pecázásra és szarik a telefonjára, talán térerő sincs ott, ahol van. Mivel te nem vagy a barátnője, csak ismerkedtek még, nem is köteles beszámolni neked minden lépéséről. Miért kell egyből azt gondolni, hogy nő van a dologban? Még össze se jöttetek és máris kezded ezt a beteges féltékenykedős műsort… higgadj le egy kicsit.
2021. júl. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyet értek az 5 össel,de azért 2 szót lehet írni. Pl Hétvégén legénybúcsúja lesz legjobb haveromnak elutazunk.
2021. júl. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5. Én nem vagyok betegesen féltékeny, de nem ez az első eltűnése. Igaz nem hétvégére tűnt el,de volt kettő hétköznapi 3 napos szó nélküli kihagyás.... Nekem ez gyanús és kész.
2021. júl. 11. 09:25
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha már most nem bízol benne, akkor mi lesz később? Szerintem érdeklődj kedvesen, hogy hol a bánatban van, ha veled komolyan gondol...
2021. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Több vasat tart a tűzben, és most egy olyannal foglalkozik, aki jobban tetszik neki. Ha nem jön össze a dolog, akkor visszatér hozzád, és bekamuzik valamit, hogy mért nem tudott jelentkezni.
2021. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is kéne rendszeresen pár nap szünet miután ledaráltad az idegrendszerem.
2021. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!