Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szokott fàjni a jobb oldala?...

Szokott fàjni a jobb oldala? mit csinàl vele? Stressztől/idegeskedéstől is lehet vagy mindenképp súlyos bajra gondoljak?

Figyelt kérdés
Sajnos stresszes/ideges életet élek és hipohonder is vagyok, így mindent bebeszélek magamnak pl epedaganat, epekő, vesedaganat, vesekő, akkor vakbélgyulladàs és tàrsai.
2020. nov. 11. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet attol, hogy bebeszeled magadnak, de az is lehet, hogy tenyleg van valami problema. Vizsgaltasd ki magad es kiderul.
2020. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyiknap fàj màsiknap nem. Tegnap nem fàjt, nagyimnak vettünk krumplit bevittem neki és azutàn kezdett fàjni. 4 éve volt ilyen utoljàra, de akkor 1 évig fájt folyamatosan utàna abba maradt. Hàzi orvososmnak jeleztem nem mondott rà semmit nem küldött sehova. Sajnos nagyimnak epekövei voltak és félek nekem is az van :/

Sajnos rengeteget idegeskedem feleslegesen(munka,covid,àllataink stb)

2020. nov. 11. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!