Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdeklődnél olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődnél olyan ember felől,aki randi közben azt mondaná,hogy aznap lesz még egy randija egy másik emberrel is?

Figyelt kérdés

Tehát randiznál valakivel,ez lenne az első randitok,és azt mondaná hogy aznap még fog egy másik emberrel is randizni.

Te terveznél tovább ilyen emberrel aki nem is leplezi hogy mással is fog randizni aznap?



2021. júl. 11. 16:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Legalább akkor ne közölje.
2021. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2021. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem 😳
2021. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes kérdés! Nagyon nem mindegy, hogy a randi elején, vagy a végén mondja ezt!
2021. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Randi elején mondta
2021. júl. 11. 17:01
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Természetesen nem.

Ha annyira alacsony szinten van, hogy ezt még közli is, akkor nem lenne meg az összhang.

Egy neveletlen tahóval ki az, aki folytatná?

Minimális önbecsüléssel el lehet odáig jutni, hogy ne legyek már senkinek a b,c vagy éppen n-edik lehetősège.

Felnőtt ember tisztában van azzal, hogy egy randi nem jelent egyik fél részéről sem ígéretet vagy kötelezettségvállalást, de azért a leendő párom legyen màr egy olyan felnőtt férfi, aki a minimális viselkedés alapjaival tisztában van!

Ilyet kultúrember nem dörgöl oda a másiknak. Akkor sem, ha már nem akar folytatást.

Tahó az ilyen, “rangon aluli”

:D

2021. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Ezt így kívülről nem lehet eldönteni, mert lehet, hogy nem jöttél be neki élőben, de az is lehet, hogy csak korrekt akart lenni és már az elején őszinte, mert egyszerre több személlyel is levelezik. Mindez csak akkor igaz, ha netes társkeresésről van az ismerettség. Férfiként írom, hogy egyszerre több lánynak is küldök levelet, mert a statisztikák szerint a fele kamu, vagy inaktív, jó, ha egy visszaír. Lehet, hogy neki te és egy másik is visszaírt és mivel korrekt akart lenni, őszintén szólt erről a legelején. De mi ezt kívülről nem tudhatjuk, bármi lehet!
2021. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Girlll3 ***** válasza:
64%
Én emiatt mondtam már le randit és nem bánom. Tudod, megírtam neki, hogy úgyis van neki talonja, akkor talizzon azzal... Nekem is az volt a bajom, hogy az orrom alá dörgölte, hogy nem csak én vagyok. Jó, talizzon mással, csak ne mondja meg nekem randi előtt... Ez tahóság szerintem.
2021. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Az is jó, mikor a randipartner a találka előtt 2-3 alkalommal is felteszi ugyanazt a kérdést, amit te már háromszor megválaszoltál :D szóval biztos lehetsz benne, hogy van még pár csaj, akivel szintén találkozni akar. Ezeket alapból offolom, még arra sem képes hogy megjegyezze, kivel mit beszélt :D
2021. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Girlll3 ***** válasza:
48%
9-esre is volt példa nálam is. Le se kaksizta mit írok, sőt részvétet nyilvánított rokonom halála miatt és arra sem emlékezett... XD Az ilyennel nem találkozom és törlöm az ismeretséget.
2021. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!