Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha randiztok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha randiztok egy nővel és hamarabb érkeztek a randi helyszínére, az miért van?

Figyelt kérdés

Tudom, mert jobb előbb érkezni, mint késni...

De ezen kívül...

Izgultok és azért? Vagy már szeretnétek látni a lányt?

Stb.


2021. júl. 9. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Mert ritkán jár a busz.
2021. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ezek mind amiket írtál és azért mert fontos nekem és szeretném már látni.
2021. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Én például azért, mert olyan étterembe hívtam, ahol magam sem voltam előtte. És ittam ott egy teát, hogy megnézzem milyen a hely. Ha rossznak ítélem meg, akkor szólok neki érkezéskor, hogy inkább ne ide menjünk, mert nem a legjobb.


Szóval ittam egy teát és szóltam a pincéreknek, hogy hamarosan visszatérek egy hölggyel, így számíthattak rám.


És bénázni sem akarok, hogy elsőre vagyok ott, stb.

2021. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De miért kell szólni a pincérnek?
2021. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb, hogy késni nagyon nem illendő. Meg egy kicsit (nagyon 😅) izgulás is és kíváncsi vagyok már nagyon. :)

De szerintem ez természetes, nem? :)


Amit észrevettem, hogy mindég én érkeztem előbb. Ezen is kattogtam egy darabig... Megnéz-e magának és ha nagyon eltérek a képtől, akkor eliszkol? :D Aztán letettem róla. :P

2021. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4#-Én azért szóltam, hogy tudják, és álljanak hamar rendelkezésre.
2021. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De ez mit jelent? Nem kötözködöm, komolyan érdekel, mert fontoskodás szaga van. Ha bemész egy étterembe, nyilván odamegy a pincér, nem kell bejelenteni, hogy majd jössz. Kicsit olyan összebeszélés.


Szerintem sokkal emberibb bénázni - bár nem tudom, mit lehet egy étteremben bénázni -, mint összeszorult ánusszal csekkolgatni, meg szólni, hogy majd visszajössz.

2021. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabályom, hogy hamarabb kell mennem, érnem mindenhova.
2021. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%

Mondjuk előtte rá húzok a kis kolás üvegbe keveret vodka colára az oldódás végett, mert venni nem fogok helyben,ne hogy már vagyonokat hagyjak ott..

A másik meg étermekre nem fogok elverni 10 ezer forintokat egy randi miatt, ezért inkább egy büfébe lehet jó kis hambit vagy fokhagymás tejfölös lángost nyamogni !

2021. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok, szerintem amúgy tök jó "bonding" is, hogy együtt bénáztok.


Nekem van egy rokonom, beházasodott a családunkba, és az első benyomásom az volt róla, hogy egy magabiztos, vicces ember. Hozta be a szobába az üdítőket, megbotlott a szőnyegben. Nem esett el, de azt mondta: "Fú, de zavarban vagyok." De úgy mondta, hogy az utolsó dolog, amit gondoltam róla, hogy zavarban van.


Komolyan mondom, engem kicsit megváltoztatott, azelőtt én is görcs voltam mindig, de elkezdtem kimondani, amit érzek ahelyett, hogy eltitkolnám, és valahogy magabiztosabb lettem ettől.


Együttérezni is könnyebb olyannal, aki felvállalja a bizonytalanságát, mert szinte mindannyian ismerjük a bizonytalanságot.

2021. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!